PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4713}

Coś

The Thing
7,5 104 198
ocen
7,5 10 1 104198
8,0 30
ocen krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Moj narkotyk...

ocenił(a) film na 10

To taki film do ktorego ciagle wracam.Ogladam go by poprawic se humor,wyciszyc sie...wiem,to dziwne.Moj brat ma tak jak ja,tyle z on Obcego magluje;-)

ocenił(a) film na 9
iza198444

DoskonaleCie rozumiem: )

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

O!:-)B.mi jest miło!:-D

ocenił(a) film na 9
iza198444

Mnie również. Pozdro.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Rowniez pozdrawiam;-)

kinoman77_filmweb

I ja też :) - Jeden z moich ulubionych filmów, zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
iza198444

Ja oglądam zimą w nocy a później idę gdzieś w ten mróz, piwo i papieros (chociaż nie palę nałogowo) i rozmyślam, zastanawiam się, wczuwam się w atmosferę tego filmu z resztą jak zawsze od ponad 20 lat i tak co rok.

ocenił(a) film na 9
orkosky

Niedługo znowu mrozy, więc też znowu zobaczę.

ocenił(a) film na 10
orkosky

I bardzo dobrze! Dobry film się nie starzeje!

ocenił(a) film na 9
orkosky

Widząc człowieka z piwem i papierosem na mrozie od razu nasuwa się skojarzenie: "O, kolejny żul, albo bandyta". A tu proszę, miłośnik horrorów przeżywa film ;) I bardzo dobrze, tak trzymać.

ocenił(a) film na 10
orkosky

Mój kumpel grał zimą bez koszulki w "diablo 2" przy otwartym na oścież oknie, bo w którymś tam momencie w grze była zima, a on był super wojownikiem czy coś. Na jakimś etapie gry pojawiły się katakumby/lochy, to zapalał świeczki i zaciągał rolety w oknach. Był trzeźwy :/

ocenił(a) film na 10
iza198444

Mam dokładnie to samo! Kilka razy do roku puszczam sobie dla relaksu "The Thing" i wszystkie części Obcego ;)

ocenił(a) film na 10
Helterskelter89

Nie ma jak relaks przy dobrym kinie

ocenił(a) film na 10
iza198444

Też tak mam,cosia oglądam mniej więcej 1-2 razy w roku.Takich filmów jest więcej,min Aliens,Terminator 2,Predator,Piątek 13 III oraz serial Robin of Sherwood (te ulubione odcinki),te produkcje chyba nigdy mi się nie znudzą,ba! oby nigdy tak się nie stało...

ocenił(a) film na 10
Psycho_Daddy

Dokładnie. Są takie po obejrzeniu których ,już więcej się do nich nie wraca. Ale są też takie filmy które można wkolko oglądać,bez poczucia znudzenia. Pozdrawiam.

iza198444

Tak ! Podpisuję się rękamy i nogamy - i Obcy, i Coś - to filmy, które mają to COŚ NIEZNISZCZALNEGO !!!

ocenił(a) film na 10
iza198444

Do moich ulubionych relaksujących filmów poza The Thing, Alien, Aliens, dodam jeszcze Moonstruck. Wiem, ze to dziwne połączenie, ale naprawdę oglądam je naprzemiennie. Nie tylko na zły humor, zimowe wieczory itp, ale np. do prasowania.

ocenił(a) film na 10
EleonoraMarianna

Oj tam dziwne

iza198444

Kocham "Obcego" hehe po chyba 100 razach maglowania też sobie go włączam na wyciszenie odprężenie, działa magicznie :)

ocenił(a) film na 10
gargamel40

Tak działał na mojego brata :) a mnie odpręża Coś :) pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
iza198444

perecto

użytkownik usunięty
iza198444

Ja mam podobnie z Dracula Coppoli :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
iza198444

Nic dziwnego, bo to arcydzieło kina. Sam widziałem "The Thing" ze 20 razy i co tu dużo pisać? Kocham ten film całym filmowym serduchem. Carpenter nakręcił COŚ pięknego.

ocenił(a) film na 10
DefinicjaStylu

Nic dodać nic ująć :)

ocenił(a) film na 9
iza198444

Odpowiedź po pięciu latach: Obcy nie ma startu do tego filmu ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
iza198444

Coś, Obcy 1 i 2, Terminator, Robocop - piękne retro SF, piękne klimaty, filmy do których zawsze będę wracał :) z twórczości Carpentera polecam również "Atak na posterunek 13" i - mój faworyt - "Christine".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones