PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021613}
796
chce zobaczyć

Dom dobry
powrót do forum filmu Dom dobry

Dostrzegam tutaj jakąś rewizję twórczości - powrót jakby do starych tytułów, ale opowiadanie nowych historii w nawiązaniu do nich. Było Wesele (2004) - WESEלE (2021), był Dom zły (2009) - będzie Dom dobry (2024?). Co dalej? Róża (2012) - Chryzantema (2027?) ? xd

Mei_xingqu

Też jestem pełen obaw, w tym nowym weselu są zapożyczenia z poprzednich filmów co mnie irytuje bardziej niż śmieszy.

Mei_xingqu

Po Chryzantemie będzie Straż Miejska, Pod Mocniejszym Aniołem, Podole i Klerycy. A potem znowu lecimy od początku:-P

Mei_xingqu

Facet się wypalił i nie ma pomysłów na nowe filmy. Jeszcze Kler bronił się tematyką, którą każdy wtedy bał się ruszyć, ale nowe Wesele to była porażka. Nie chodzi o samą tematykę, bo tu np. Pasikowski zrobił bardzo dobre Pokłosie, tylko że po tym filmie widać, że już stracił pomysł na siebie niewiadomo, w którym kierunku miał iść ten film czy remake Wesela (bardzo kiepski) czy film historyczny nawiązujący do Jedwabnego (też po łebkach)

Mei_xingqu

Chyba Stokrotka. Film o Monice Olejnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones