PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021613}
797
chce zobaczyć

Dom dobry
powrót do forum filmu Dom dobry

Nuda. Szacunek za pierwsze filmy zobowiązuje, ale dzisiaj nie da się ukryć, że ten Pan od paru ładnych lat kręci jeden i ten sam film, tylko z innym tłem (rzeź wołyńska, pedofilia w KK, Jedwabne). Tęsknię za tamtym Smarzowskim, który w 2004 dał nam "Wesele" - jeden z najbardziej błyskotliwych filmów znad Wisły XXI wieku. Niestety teraz jakby jedzie na nazwisku i przestał zawieszać sobie wyżej poprzeczkę. Nie musi się wysilać przy tworzeniu nowej historii, liczy się "ważność" tematyki.

kryst007

Ten stary baran dalej jeszcze kręci filmy ? , od wielu ,wielu lat nic dobrego nie zrobił , ba ,nawet nic średniego nie zrobił , cymbał do potęgi podobnie jak NIEUDACZNIK VEGA ZE swoimi miernymi filmami o niczym, ludzie powinni olać jego filmy , ale mamy taki naród jaki mamy ,więcej jest idiotów niż ludzi mądrych.OLEWAĆ JEGO FILMY CIEPŁYM MOCZEM ,BO ON JUŻ NIC DOBREGO NIE ZROBI.

Solaris_fw

Ciepłym moczem to oblej sobie swój pusty łeb i idź oglądać TV-PIS bo tylko tyle ten Twój pusty łeb jest w stanie ogarnąć .

pendzel44

pendzel i wszystko w temacie

kryst007

Skoro "Dom dobry" to na pewno o jakiejś żydowskiej, niemieckiej albo ukraińskiej rodzinie. A Polacy pełnić w nim będą rolę zwierząt jak w każdym filmie Smarzola.

sebogothic

Bingo, 100% ,

kryst007

dupska pieką prawaków już na etapie planowania, więc jest bardzo dobrze. oby tak dalej, a żeby się wam te prawicowe dupska wykrwawiły :D

Ush

Oho! Kolejny nieomylny jasnowidz. Tak się składa, że ja jestem bardziej z centrum i to której stronie politycznej ten film będzie nie na rękę mam osobiście głęboko gdzieś. Piję do tego, że po Smarzowskim nie da się oczekiwać niczego nowego.

kryst007

Mądrego to aż miło posłuchać :)

kryst007

TO NAKREC LEPSZY RUDY GNOJU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones