PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525892}
5,3 187 147
ocen
5,3 10 1 187147
4,2 23
oceny krytyków
Galerianki
powrót do forum filmu Galerianki

Mam do was pytanie.

użytkownik usunięty

Czy ktoś z was kiedykolwiek widział jakąś galerianke ? Bo pani Rosłaniec ma tendencje do takich opowieści wyssanych z palca.

celina8002

No ale własnie pojawia sie pytanie - czy sytuacje takie jak w Twojej szkole są / były w Polsce na krajową skalę czy raczej pojedyncze przypadki głupich dziewuch. Bo jak się rozejrzeć po centrach handlowych to przysięgam, że trudno znaleźć dziewczyny, które czekają na dzianych klientów. No chyba że się dobrze kamuflują.

Metropholis

Albo jak pisze ktoś wyżej - może to jednak w większych miastach częste zjawisko. W galerii pierwszej z brzegu na pewno nie.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

Właśnie o to chodzi, że dobrze się kryją. Zwłaszcza teraz. Podobno aktualna galerianka ma mieć po prostu słodką buzię i grzeczny ubiór, ewentualnie z jakimś prowokującym akcentem typu wysokie obcasy, czy czerwone usta. W kieleckiej Galerii Echo takie się widuje :) A to tylko Kielce :)

ocenił(a) film na 2

Ja w sumie nigdy nie widziałam żadnego pedofila i mordercy (albo przynajmniej o tym nie wiem) więc wnioskuję, że oni nie istnieją.

użytkownik usunięty
platyna_2

Ale problem morderstw i pedofilii wciąż istnieje i co jakiś czas o nim słyszymy. A takie "Galerianki" po za tym filmem i jakimiś małymi wzmiankami, które miały na celu wypromować film po premierze nigdy o nich już nie słyszałem.

ocenił(a) film na 2

Bo ludzie wolą słyszeć o utopionych niemowlakach niż łajdaczących się nastolatkach.

użytkownik usunięty
platyna_2

Myślę że o tym drugim też chętnie by posłuchali.

ocenił(a) film na 7

Jeśli nie słyszałeś o puszczających się nastolatkach, to chyba gdzieś pod kloszem żyjesz.

ocenił(a) film na 7
platyna_2

Bingo :)

Nie spotkałem i nie wydaje mi się żeby w ogóle coś takiego istniało, zwłaszcza w czasach gdy mamy internet i wszystko jest dużo prostsze i bardziej dyskretne.

ocenił(a) film na 4
Wostock

Jak najbardziej istniało i istnieje, tylko teraz ,Galerianki bardzo się kryją ,min dzięki temu filmowi :)

ocenił(a) film na 7

a w Słupsku ktoś kiedyś widział jakieś galerianki? tak z ciekawości pytam.

ocenił(a) film na 8

Dzisiaj galerianki przeszły do internetu i tam oddają swoje ciała

bredny

Bardziej pokazują niż oddają.

Nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones