PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6001}

Hair

7,8 62 320
ocen
7,8 10 1 62320
7,5 22
oceny krytyków
Hair
powrót do forum filmu Hair

Chociaż trudno coś wybrać to po wielokrotnym przesłuchaniu soudtracku z "Hair" doszłam do wniosku że mnie najbardziej "grzeje" piosenka pt. "Walking In Space"... słychać ją kiedy pokazywane są te różne ćwiczenia w jednostce Claude'a i potem jak śpiewa ta młoda Wietnamka... To mi chyba najbardziej zapadło w pamięć, choć oczywiście trudno coś wybrać, wszystkie są świetne i świetnie wykonane. Jakie są wasze typy?

ajajajajajaj

Sądzę, że "Flesh Failures (Let The Sunshine In)", chociaż "Walking In Space" jest na drugim miejscu :)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

Moją ulubioną jest "Hair", "Aquarius" i "Menchester, England". Jest jeszcze kilka fajnych, ale te podobają mi się najbardziej...

ajajajajajaj

Zdecydowanie 'Flesh Failures' (Let The Sunshine In) oraz 'Aquarius' - ex aequo!

ocenił(a) film na 8
kominek_2

Oprócz wyżej wymienionych (ze szczególnością "Aquarius" i "Hair") wyśmienita jest również "I'm black/aint go no".
No i "I got life".

ocenił(a) film na 8
ajajajajajaj

Zdecydowanie ta, co przerywa przemówienie w bazie wojskowej... nazywa się chyba "5-3-0-0" czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

Flesh Failures i oczywiscie masturbation :D ^^

ocenił(a) film na 10
83nd1n6_Un17

nie "masturbation" tylko "sodomy" :D ^^

Ja chyba nie umiem powiedzieć którą piosenkę lubię najbardziej, każda ma w sobie coś innego co mnie urzeka

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

"let the sunshine in" (przy grobie bergera)
"i got live" (to jak berger tańczy na stole :))
"easy to be hard" (to co śpiewa narzeczona huda)

a tak w ogóle to wszystkie są przepiekne. szkoda, że mam ich tylko 13;/
więcej nie dałam rady ściągnąć.

ocenił(a) film na 8
anjali__

"I got life" <- bosky Berger
"Aquarius"
"Hair"

P.S.: do 'agrafka.' mam całą ścieżkę dźwiękową z filmu. Jeśli chcesz to napisz kontakt do siebie (gg, mail) może uda mi sie wysłać resztę utworów.
:)

ocenił(a) film na 10
green_leaf

a daloby rade zamiescic sciezke np na rapidshare?? obecnie nie posiadam zadnej piosenki gdyz stracilem wszystkie dane jakis czas temu a programy p2p mam polokowane :D

ocenił(a) film na 10
83nd1n6_Un17

Ciezko ciezko :-)

Na pewno
Hair
Let The Sunshine in
Aquarius
3-5-0-0

ok-ogranicze sie do tych 4 :-)

ocenił(a) film na 9
Radzivill

non stop słucham "let the sunshine in" przypomina się wtedy przerażona twarz Bergera,kiedy dowiaduje się że ma ruszyć do Wietnamu...i scena na cmentarzu...

rain87_2

"I got life"
"Hair"
i "Menchester, England" (Wstawiłem Menchestera na youtube :http://www.youtube.com/watch?v=m4lvdlP-BhQ)

ocenił(a) film na 10
green_leaf

Nie zaskoczę nikogo, bo uwielbiam Let the sunshine in oraz tytułową Hair.

ocenił(a) film na 10
green_leaf

Do Green.leaf: Jeśli masz chwilę czasu to byłabym bardzooo wdzięczna gdybyś mógł wysłać mi pozostałą część utworów(magdalena-90@o2.pl), bo mam tylko I got life, Hare Krishna, Walking in space, Let the sunshine in, I'm black/Ain't got not.

ajajajajajaj

Donna, Hair, Good morning starshine
hair rządzi ;)

el_karola

"let the sunshine in", "I got life","Hair" ,"Donna".

ocenił(a) film na 7
ajajajajajaj

bez dwoch zdan
"let the sunshine in"
"aquarius" tez, bo jestem wodnikiem :)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

Kocham wszystkie piosenki z tego musicalu, ale jakbym już miała wybrać pierwszą trójkę, to:
Hair
Easy to be hard
I got life

pozdrowienia!

Arlin

Arlin, te trzy wymienione przez Ciebie to również moje ulubione :)

ocenił(a) film na 7
ajajajajajaj

Moim faworytem jest chyba 'Hair', świetne są również oczywiście 'Let The Sunshine In' czy 'Where Do I Go', którego chyba nikt nie wymienił. Aczkolwiek cały soundtrack jest po prostu wspaniały.

ajajajajajaj

ja też najbardziej lubię "Where do I go?" no i "Manchester, England"

ajajajajajaj

z pewnoscia "Flesh Failures (Let The Sunshine In)" :)

ocenił(a) film na 10
paulinkar

Zapomniałam o Aquarius, I got life i Hare Krishna :D

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

"Manchester England England..."
ciągle mi tańcuje w myślach :)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

wszystkie są super, ale zgadzam się, że najlepsze "Walking In Space", no i jeszcze "3500".

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

1)Flesh Failures
2)I'm Black / Ain't Got No
3)Hair

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

moimi faworytami sa "Aquarius", "Hair" i "Let the sunshine" ale widzę, że mało oryginalna jestem w tym;P

ocenił(a) film na 10
cathi

Hehe ja też chyba te :) + "Hare Krishna" i "Good morning starshine"Może jak uda mi się kupić soundtrack to będzie ich więcej...

ajajajajajaj

Electric Blues/Old Fashioned Melody! O tym zapomnieliscie! To dopiero transowy kawałek. I popis Bergera na stole, rzecz jasna (;
Mam oryginalną płytę z soundtrackiem, który znam zresztą już na pamięć. Nigdy się nie odkocham.
Chwała Formanowi za HAIR!!!!!

ocenił(a) film na 10
cff

W filmie nie ma, ale ja bardzo lubię "Air" - świetna piosenka

ocenił(a) film na 10
steppenwo1f

The air, the air is everywhere :) Szkoda, że nie wykorzystali wszystkich piosenek w filmie.

ocenił(a) film na 9
ajajajajajaj

manchester england i donna ;)

użytkownik usunięty
a_l_i_c_j_a

Donna, Aquarius, Let The Sunshine In...;)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

"I got life" - moja ulubiona scena chyba
"Hashish" - słuchając jej mam wrażenie, że jestem w transie
"Donna" - cudo ;D

ocenił(a) film na 10
pudin

A ja będę oryginalna. Uwielbiam "Good morning starshines". Wykonanie przez Sheilę w samochodzie jest fantastyczne. Poza tym oczywiście "Menchester England, England", "Sodomy" i "Hair"

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

Nie potrafię wybrać ulubionej piosenki, uwielbiam całą ścieżkę! Ale z ciekawszych rzeczy - mam też soundtrack do "Hair" po niemiecku ("Haare"), przypuszczam, że są to oryginalne nagrania z niemieckiej adaptacji wystawionej w 1968 roku w Monachium. Płyta jest muzycznie bardzo dobra - moim zdaniem, niezła wokalnie i ma świetną jakość dźwięku. Lubię jej słuchać, ale nie zmienia to faktu, że popłakłam się ze śmiechu słysząc po raz pierwszy kultowe, znane na pamięć przeboje, po niemiecku;)

ocenił(a) film na 8
ajajajajajaj

I got live,Hair,Donna ;D,Aquarius,Let the sunshine in ,trudno wybrać :) I ta piosenka którą śpiewa Hud że jest 'Boogie Manem' :D nie pamiętam tytułu

ocenił(a) film na 9
ajajajajajaj

'Aquarius' niesamowity, 'sodoma' rozbrajająca xD

ocenił(a) film na 10
frivolENA

"Donna"- za "choreografię" w wykonaniu paczki Bergera, "I got life"- za ten fragment z Panią-w-różowym;-D, "White boys"- męski wokal jest the best, "Hair","Good morning starshine", "Easy to be hard","Manchester, England", "Colored spade" no i oczywiście "Let the sunshine in".. w sumie to lubię wszystkie i słucham nieustająco;-)

ocenił(a) film na 10
adrian_moles_daughter

Zapomniałam o Aquarius, to oczywiście klasyk.
Tak, lady in pink jest niesamowita:P
Może mi ktoś powiedzieć w którym momencie filmu leci "Donna"?

ocenił(a) film na 10
Magnifique

ja, ja Ci powiem!!!!!!!
Był to początek filmu, wówczas Berger z ekipą przyprowadzili konia do parku (marzenie Woofa),gdzie blondyna z kumpelami jeździły konno. Claude był zauroczony Sheilą i wtedy Berger dał mu czterokopytnego, żeby ją złapał, krzycząc "Go get them!".
No a potem było śpiewanie i wszyscy byli szczęślwi...
:D
nie umiem inaczej :P

ocenił(a) film na 10
Przyjmie_role_mima_w_tea

Dzięki, znalazłam;)
Widziałam film, ale muzyką zainteresowałam się dopiero po obejrzeniu, więc nie pamiętam dokładnie w którym momencie leciały jakie utwory. Tak samo nie wiem kiedy leci "Air"? Pomoże ktoś?..:)

ocenił(a) film na 10
Magnifique

Niestety, w filmie nie wykorzystano "Air"

ocenił(a) film na 10
adrian_moles_daughter

hmmm, że tak powiem ja najpierw obejrzałam spektakl w teatrze(przeboski) i słyszałam kilka piosenek tak o i to do niech mam najwiekszy senstyment. Są to:
Aquarius i Flesh Failures
Ogólnie uwielbiam też Donna;D i Hair, choć właściwie wolę polską wersję-Włosy.

Ubóstwiam ten film i nim żyję xd.
Tylko smutne, że tato zdradził mi zakończenie i całą fabułę filmu zanim jeszcze postanowiłam go obejrzeć xd

ocenił(a) film na 10
aqatkaaa

ostatnio do moich ulubionych piosenek doszly jeszcze:
I got life
Good morning sunshine
I'm black/Ain't got no

Właściwie głupio, bo kocham wszystkie

ajajajajajaj

"Aquarius" bez dwóch zdań.

Mirash

Wszystkie bez wyjatku sa cudowne. Ale chyba "Hair" przoduje u mnie. Pozdrawiam wielbicieli Hair i Bergera :)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

"Aquarius" jest najlepszą piosenką, uwielbiam ją śpiewać!
Drugie miejsce oczywiście "Let the sunshine in",
a trzecie "Good morning sunshine"

"Hare Krishna" tez mi się bardzo podoba :)

ocenił(a) film na 10
ajajajajajaj

Kocham zdecydowanie wszystkie piosenki! Ale chyba najbardziej Aquarius (bo najlepiej mi się to śpiewa :P )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones