PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810402}

Kler

7,0 200 818
ocen
7,0 10 1 200818
6,7 47
ocen krytyków
Kler
powrót do forum filmu Kler
Kotel_20

Również się nie mogę doczekać, a tym bardziej przekonały mi ze zwiastuna słowa "Kościół jest święty ale tworzą go ludzie grzeszni" - o jeju jakie prawdziwe...

Kotel_20

Ja tez czekam z niecierpliwością. W końcu ktoś poruszy ten temat. To trzeba będzie zobaczyć!

Kotel_20

Umieram z ciekawości, haha ;)

Kotel_20

Ja też!!!

ocenił(a) film na 7
Kotel_20

ja też nigdy bym nie pomyślał że z tak zapartym tchem będę oczekiwał jakiegoś tam filmu o księżach - nudny temat prawda ? Ale w wykonaniu Smarzowskiego i po tym co zobaczyłem w zwiastunie widze ze bedzie PETARDA. Aż się chyba do kina wybiore nie bede czekał na DVD/DB :D

Kotel_20

Zachęcam do obejrzenia nowego filmowego odcinka vloga "Kultura na 5" przygotowanego przez Audycje Kulturalne Narodowego Centrum Kultury: http://audycjekulturalne.pl/lukasz-adamski-5-najwazniejszych-filmow-fpff-gdynia- 2018/
W nim dziennikarz i krytyk filmowy, Łukasz Adamski prezentuje swój autorski wybór pięciu najważniejszych filmów konkursu głównego 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych FPFF w Gdyni! Wśród nich znalazł się również "Kler".

ocenił(a) film na 7
Kotel_20

Jeszcze ok. tydzień temu ten film mało mnie obchodził, ale ostatnio, po całej tej burzy, jaka się zrobiła wokół niego, w tym potępieńczych opiniach o "Klerze" w pisowskich i rydzykowych mediach (wydawanych przez ludzi, którzy najpewniej w przytłaczającej większości nie widzieli tego filmu), zakazach emisji w kinach w Ostrołęce i Grodzisku Mazowieckim i całej reszcie, zacząłem się mocniej interesować tym filmem i nabrałem ciekawości i chęci zobaczenia, pójścia na niego do kina. Skoro ten film wzbudza aż tak silny i histeryczny sprzeciw fanatyków, to znaczy, że musi być fajny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones