PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473779}
6,1 9 564
oceny
6,1 10 1 9564
5,8 5
ocen krytyków
Mniejsze zło
powrót do forum filmu Mniejsze zło

Gajos

ocenił(a) film na 6

Najjaśniejszy element filmu to Janusz Gajos. Świetna rola, świetne teksty:). Miło było go znowu zobaczyć. A film taki sobie.

użytkownik usunięty
Russel78

Gajos rzeczywiście był najlepszy i teksty miał świetne ! Najlepsze z całego filmu :) Film ogólnie mnie się podobał.

ocenił(a) film na 5
Russel78

Podobnie uważam, czekam tylko aż ktoś wrzuci wycinki z samym Gajosem na yt. Całego filmu nie mam zamiaru oglądać po raz kolejny. Film momentami się strasznie ciągnie, ale ogólnie nie było tragicznie.

ocenił(a) film na 4
Russel78

Zgadzam się z Twoja opinią Russel78. Najlepszy był Gajos. Ja miałem trochę większe oczekiwania wobec tej pozycji. Ale tak już jest z naszym kinem tylko czasem trafi się perełka.

ocenił(a) film na 7
Russel78

Wczoraj obejżałem film "Mniejsze zło".Moim zdaniem najjaśniejsze punkty tego filmu to gra Gajosa i Pszoniaka.Grę Wojciecha Pszoniaka miałem przyjemność widzieć także na żywo,w spektaklu "Belfer".Był świetny. Mam nadzieję,iż zobaczę również Janusza Gajosa,który jest jednym z najlepszych naszych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones