PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874469}
6,3 14 852
oceny
6,3 10 1 14852
6,9 32
oceny krytyków
Moje wspaniałe życie
powrót do forum filmu Moje wspaniałe życie

Może ktoś mnie oświeci :-)

1) Kim była naga dziewczyna na zdjęciach z szarfą "Mister Nysy", kto je zrobił i dlaczego Jo tak bardzo wkurzyły te zdjęcia?

2) W momencie, gdy szantażysta zażądał, żeby pokazała film rodzinie było jasne, że jest to ktoś z rodziny, bo jakim cudem miałby zweryfikować, czy rodzina widziała film czy nie. Jakim cudem Jo na to wpadła? Tylko beztrosko puściła film przy stole w kuchni.

ocenił(a) film na 8
ewagm1

No ja nie wiem, czy tak zupełnie beztrosko.

ocenił(a) film na 7
Gerulka

To była przenośnia.

ocenił(a) film na 7
ewagm1

Tą dziewczyną była ona sama. I dlatego ją tak wkurzyły.
Ona robiła zdjęcia kochankowi, a on jej.

ocenił(a) film na 7
adelitas

To ja chyba mam coś ze wzrokiem, wydawało mi się, że to była młoda dziewczyna z ciemnymi włosami ;-\

ocenił(a) film na 7
ewagm1

Też za pierwszym razem odniosłam takie wrażenie, ale to zdjęcie było ponownie pokazane, gdzie już było widać, że to ona.

ocenił(a) film na 8
ewagm1

Ten film jest dramatem psychologicznym. Każdy inaczej go zrozumie. Mi się nie podoba scenariusz, etc. Bo to smutne jest. Ale to sztuka, lepsza lub gorsza. Nysa i tak fajna.

ocenił(a) film na 5
ewagm1

Ta dziewczyna to była córka jej kochanka. Mówiła o tej szarfie jak ich podwozili. A te anonimy to wg mnie robota młodszego syna Jo i właśnie tej córki.

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

Czyli jednak dobrze widziałam, że młoda i ciemne włosy.

PaniKamelli

To była główna bohaterka. Obejrzałam tę scenę klatka po klatce. Światło tak pada, że wydaje się mieć ciemne włosy ale to Jo

ocenił(a) film na 7
ewagm1

jeden rzut oka wystarczył by zobaczyć, że to Pani Buzek z czarnymi włosami :)

ewagm1

2) W momencie, gdy szantażysta zażądał, żeby pokazała film rodzinie było jasne, że jest to ktoś z rodziny, bo jakim cudem miałby zweryfikować, czy rodzina widziała film czy nie. Jakim cudem Jo na to wpadła? Tylko beztrosko puściła film przy stole w kuchni.

>>>>

odniosłam wrażenie, że Jo czuła się osaczona i obserwowana, dlatego w tak dramatycznej dla niej sytuacji nie zachowała się racjonalnie i i nie przemyślała tego na chłodno. dopuszczała do siebie myśl, że ktoś może ją ciągle śledzić. skoro szantażysta dowiedział się o jej sekrecie, to dlaczego nie miałby się dowiedzieć, czy rodzina widziała film czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones