PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 665
ocen
7,3 10 1 35665
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Dlaczego 90 % negatywnych komentarzy piszą jakieś dziwne profile raptem z KILKOMA wpisami na 3 lata, albo takie które komentują TYLKO tutaj, a 100 % pozytywnych wpisów zostawiły profile działające regularnie od lat z SETKAMI czy tysiącami komentarzy?
Skąd ta zależność? O co tu chodzi?

ocenił(a) film na 1
rotbeen

XDDDDDDDDDDDDDDDDD a ta komedia trwa nadal XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

panie czaja idź pan sie lecz bo to już schizofrenia

ocenił(a) film na 8
inkawa

panie "ikawa", czyli pewnie kolejne konto hizycca, czy możesz mi łaskawie odpowiedzieć na najprostsze pytanie - jak ja mogłem JAKĄKOLWIEK ocenę nabić, jak ja nawet tego filmu nie oceniłem??????????
Jak mogłem "NABIĆ" Czai ocenę, skoro żadnego z jego filmów nie oceniłem, wyjaśnisz to nam wszystkim? panie hizycc czy jak ci tam?

ocenił(a) film na 1
rotbeen

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddd

idź sie lecz człowieku

ocenił(a) film na 8
inkawa

to ty się lecz z tej obsesji na punkcie scenarzysty. Bo to nawet nie jest śmieszne tylko tragiczne. ja p....

ocenił(a) film na 1
rotbeen

XDDDDDDDDDDDDDDDDD co za dzban

ocenił(a) film na 8
inkawa

piszesz o sobie? Brawo za samokrytykę...

rotbeen

Daj spokój, takich "uczciwych" kont na tym forum atakujących ten film jest tu mnóstwo - porównaj tą całą "inkawe" i konto damian_boj poniżej - takie same - raptem 78-180 ocenionych filmów przez wiele lat, i działalność tylko na tym forum... żenujący pokaz trollingu

Szeryf_portalu

Stary, jakiś kolejny się objawił w kilku wcieleniach... mnie zaatakował jako jakiś artyficialCyst i oczywiście tłumaczy się tak samo jak w swoich innych fejkach z tego, że 1 film na 3 lata ocenia, w tym oczywiście "Na układy" na 1... żenada

Perbees

Czyli widzisz - lata mijają, a te hejterskie ciemiegi cały czas zaczynają dzień od sprawdzania tego forum, czy czasem ktoś pozytywnego tematu nie skomentował

Szeryf_portalu

Ale to są jaja normalnie. Ten koleś od ponad 5 lat CODZIENNIE siedzi na forum tego filmu i ze swoich wielu fejkowych kont , typu szymonoct, antypit, retboor, protip, arlagura, bekoman, etc itp komentuje negatywne komentarze, żeby były u góry w "najnowszych", do tego z każdego swojego fejka stawia ocenę "1" celowo zaniżając ocenę filmu, ale że ludzie to zauważyli i dają 10 na złość temu hejterowi, to teraz jęczy w komentarzach o "za wysokiej" ocenie, którą sam chciał sztucznie zaniżyć, tyle, że mu się nie udało... no szczyt hipokryzji!

Te jego profile podszywają się pod użytkowników, którzy wypowiadają się pozytywnie o filmie. Jak tylko ktoś skomentuje wpis pozytywny, od razu ten chory koleś podbija jakiś post negatywny! I to od 6-7 rano!
- pod każdym negatywnym postem są komenty antypita, retbora, protipa,, bekomana czy szymonaoct
Jeżeli to nie jest obsesja i paranoja, to co nią jest?

Czy komuś normalnemu chciałoby się za darmo, bez przymusu od 5 lat CODZIENNIE wchodzić na to forum i sprawdzać, czy ktoś nie podbił pozytywnego komentarza? I to nawet o 7 rano???

Ukazuji_blazna

Dzisiaj też był na forum jakoś o 7 rano. Jaja są niezłe, hahaha

Perbees

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę podbić pozytywne posty bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod negartwwnym tematem, a Bslagura /Michul36/ergatone od razu zareagował


czyli niezbity dowód na to, że ten bidny narcyz siedzi tu, czuwa 24/h!!1 i nieuczciwie zawyża sobie oceny


niezłe jaja co?.




jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

ocenił(a) film na 1
rotbeen

No właśnie niech ktoś wytłumaczy, czemu wystawiające pozytywne oceny BOTy mają wszystkie takie same statystyki 1xxx ocenionych filmów i 500 "chcę obejrzeć"!?
Nie dało się BOTom nadać jakieś losowości?
Czemu pod każdym innym filmem ludzie wystawiający oceny mają różną historię, a tutaj wszyscy co dają wyżej niż 5 mają JEDEN SKRYPT?

Panie Piotrze, czy nie szkoda kasy na wykupowanie przez 10 lat ocen dla swojego przygłupiego filmu?

Damian_Boj

co ty p... człowieku? Jaki "wspólny skrypt', jakie boty?
Nie obrażaj uczciwych użytkowników aktywnych na Filmwebie od lat

To takie konta jak ty mają taka samą historie:
1 - założenie konta,
2 - ocenione kilka filmów,
3 - postawienie "1" temu filmowi
4 - założony jeden temat - negatywny na tym forum.

TO jest właśnie "wspólny skrypt"botów hejtujących "Na układy", a w skrócie trolla z obsesją na punkcie scenarzysty, czyli twój

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

ŻADEN z twoich punktów nie jest prawdą, więc coś ci nie pykło trollu!
Masz nadzieję, że czytający tego nie sprawdzą, i jako opłacany troll spełnisz swoją rolę poprawy wizerunku tego imbecy.a scenarzysty, prawda?!

Damian_Boj

KAŻDY z moich punktów JEST PRAWDZIWY!
Wskaż mi JEDEN, w którym skłamałem. Oczywiście to że dałeś ocenę 1 a potem podniosłeś na 2 9żeby wyjść na "uczciwego", znamy twoje metody od 7 lat) to nic nie zmienia, i tak jest to zaniżanie oceny
pokaż mi inne forum (forum Czai skasowano, tam akurat byłeś "przypadkiem" bardzo aktywny), gdzie jesteś tak aktywny jak tutaj, pokaż mi wpisy damiana_boja na innych forach, czekam na linki
pokaż mi linki do forów, na których widać wpisy inkawy, pennanta, antigoda czy błażeja_zabickiego (to tylko kilka tobie podobnych kont)

twoje obrażanie scenarzysty kolejnymi inwektywami powoli jawi się jako nerwica natręctw, nie wiem, czy spowodowane twoją zawiścią i kompleksami na punkcie tego pana czy też po prostu jakąś twoja chorobą nerwową
rozumiem, że jak napiszesz o nim imbecyl, kretyn etc to czujesz jakaś wewnętrzną ulgę? Sprawia ci to przyjemność?
Hm... dla psychiatry byłaby to niezła pożywka

ale tak na marginesie to skoro on jest imbecyl to kim ty jesteś? hiper-imbecylem?
No ale może jesteś mądrzejszy, masz większy dorobek?
napisz nazwisko, sprawdzę w internecie czego dokonałeś, bo może się mylę i obrażam jakąś wybitną jednostkę.
Wprawdzie Czaja pisał recenzje filmowe w prasie już 21 lat temu, ale może ty na filmach znasz się jeszcze lepiej, może sam jesteś w jakiejś dziedzinie autorytetem, tak jak ten Czaja w materii lotniczej - napisz w jakiej ty jesteś, chętnie się czegoś dowiem o takiej "wybitnej" jednostce jak ty, tylko daj jakiegoś linka, żebym mógł cię popodziwiać, bo na razie to wyglądasz na zwykłego sfrustrowanego hejtera

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

"Oczywiście to że dałeś ocenę 1 a potem podniosłeś na 2"
Nie wierzę, psychol z jakimiś wizjami w które sam wierzy ;)
"No ale może jesteś mądrzejszy, masz większy dorobek?"
Od niego? Oczywiście że większy! Nawet tumanie nie masz pojęcia z kim rozmawiasz...
Może jeszcze numer dowodu ci wysłać psycholu?
Polecam udać się na jakąś porządną terapie.

Damian_Boj

to napisz nazwisko, chętnie sprawdzę z "kim rozmawiam" aczkolwiek widząc twój prostacki język mam już mniej więcej rozeznanie z "kim" rozmawiam ... z jakimś zakompleksionym "nikim" bo jakbyś był "ktoś" to nie miałbyś czasu przesiadywać całymi dniami na forum filmu scenarzysty, na którego punkcie dostałeś "na łeb"
Ale czego się dziwić, gość na Bahamach, a damian_boj na jego forum... smutek bierze jak się czyta komentarze takiego "kogoś" jak ty...

Szeryf_portalu

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod negartwwnym tematem, a Bslagura /Michul36/ergatone od razu zareagował


czyli niezbity dowód na to, że ten bidny narcyz siedzi tu, czuwa 24/h!!1 i nieuczciwie zawyża sobie oceny


niezłe jaja co?.




jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

"Czaja pisał recenzje filmowe w prasie już 21 lat temu"
Skąd wiesz takie rzeczy, jesteś jakimś psychofanem, czy kimś z rodziny? ...Czy może jesteś piotrem czają?
"pokaż mi linki do forów, na których widać wpisy inkawy"
Buhaha, gość na świeżym koncie na którym naklikał losowo oceny i ukrył profil, ma jeszcze czelność insynuować, że np. "inkawa" który jest stałym użytkownikiem, ma jakieś "gorsze" konto... Leże już ze śmiechu. piotrze daj sobie spokój zajmij się czymś z sensem!
"znamy twoje metody od 7 lat"
Od 7 lat ZNACIE metody, kto? Jak masz imbecylu konto od paru miesięcy? Tak to jest jak ktoś jest za głupi na kłamanie :D

Damian_Boj

Wiem że pisał recenzje choćby stąd : https://www.youtube.com/watch?v=rSXlig-oi6U
panie "nie-imbecyl". To po pierwsze.
Po drugie zapytałem kulturalnie żebyś mi pokazał jakiekolwiek inne forum, na którym działasz tak aktywnie jak na forum tego filmu ale zamiast odpowiedzi (którą znam - bo nie udzielasz się tak na ŻADNYM innym forum) odpowiedziałeś jakimiś inwektywami rodem spod śmietnika, czego się spodziewałem, bo czego innego spodziewać się po człowieku, który zwariował na punkcie jakiegoś scenarzysty i stalkuje fora z nim związane od wielu lat

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

Co tam piotruś? Dalej podbijasz oceny, czy karuzela śmiechu wyhamowała na razie?

Damian_Boj

no i cię szeryf załatwił pięknym linkiem. ale już ci honoru i klasy zabrakło, żeby przyznać się do błędu... żenada

Perbees

prawda

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Perbees

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

i znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones