PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760090}

Syrena

Mei Ren Yu
5,4 692
oceny
5,4 10 1 692
Syrena
powrót do forum filmu Syrena

jakie dane mi było oglądać. Na zachodzie nie ma szans na powodzenie bo humor słowny (żart z "kurczakami", czy "twoją siostrą") jest praktycznie nieprzetłumaczalny i trzeba dobrze znać kontekst kulturowy, ale scena na komisariacie i rysowanie "portretu pamięciowego" przejdzie do kanonu chińskiej komedii. Wśród zalewu chińskiej komediowej tandety takiej jak "Tang ren jie tan an" czy "Gang jiong" to prawdziwa perełka.

ocenił(a) film na 7
taomoguei

Nie zgodze, nie jest to jedna z wielu komedyjek humor jest ale wogole nie w stylu chinskim, jest specyficzny zwariowany z elementami musicalu nawet ale przeslanie jest bardzo wazne, by nie niszczyc przyrody.

ocenił(a) film na 6
taomoguei

Gdzie pan uświadczył to dzieło, też bym zobaczył...Jakiś namiar albo info bym prosił, z góry dzięki.

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Wpłynąłem do "zatoki piratów", to chyba jedyne źródło obecnie. Szukać pod hasłem The Mermaid 2016

ocenił(a) film na 6
taomoguei

"Wpłynąłem do "zatoki piratów"" hehe dobre;) Już znalazłem, ale czekam na polskie napisy bo z angielskimi chiński film ogląda się ciężko;) Lubię filmy Stephena Chow'a.
Ale dzięki za chęci!

taomoguei

Nie jedyne. Jest jeszcze BitNova.

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

http://videosio.pl/watch.php?vid=281b9a82d - od razu z napisami :)

ocenił(a) film na 3
taomoguei

@taomoguei - scena na komisariacie i rysowanie "portretu pamięciowego" to prawdopodobnie jedyna śmieszcza scena w filmie. Reszta to jakaś porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones