PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 801
ocen
7,8 10 1 159801
7,1 40
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Film absolutnie genialny. Jeszcze długo po seansie nie mogłam przestać o nim myśleć, siedział gdzieś z tyłu głowy, zresztą do tej pory siedzi. Wbrew pozorom nie jest przeładowany okrucieństwem, Smarzowski bardzo to wyważył. Łabacz bardzo dobra, ale i stara gwardia reżysera rewelacyjna, jak zawsze. Muzyka współgra znakomicie, chwilami niepokojąca, ale często nie ma jej wcale. Trzaska i Smarzowski to jednak zgrany duet.
Wołyń trzeba po prostu koniecznie zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
kamila_bor

Jest to absolutnie najlepszy rezyser naszych czasow kreci filmy ktore sa i po trosze ambitne ale i jest w nich duzo rozrywki dla przecietnego widza, mysle, ze jaki jedyny wspolczesny polski rezyser udalo mu sie odnalesc zloty srodek.Swiatowe kino osadzone w polskiej tradycji. Ani razu nie mial obnizki formy.

Szybszy

Witam, mam bardzo specyficzne pytanie, czy w filmie ginie dziecko śmiercią tragiczną? Pytam dlatego poniewaz, jestem bardzo wrazliwa na tego typu sceny,bardzo je przezywam i wolałabym uniknąć takiego,chodźby fikcyjnego widoku..

ocenił(a) film na 9
bad_kitty

Tak, niemowlak ginie. Jednak kamera wtedy jest skierowana kiedy indziej. Sceny mordu na dzieciach też są

ocenił(a) film na 7
bad_kitty

Niemowlak zabity toporkiem, chłopiec spalony żywcem, zastrzelona dziewczynka i coś tam by się jeszcze znalazło...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
palel47

Smarzowski inymi srodkami niz pokazywanie drastycznych scen, potrafi wywolac u ludzi nieprzyjemny dreszcz

ocenił(a) film na 7
palel47

Ostatnie 40 minut zdecydowanie mocniejsze, o ile w hostelu śmiałem się z tej całej makabry to końcówka Wołynia wbiła mnie w fotel.

kamila_bor

Absolutnie nie mogę się doczekać tego seansu!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones