PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 801
ocen
7,8 10 1 159801
7,1 40
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Trochę rozczarowuje

ocenił(a) film na 6

A szkoda. Film całkiem przeciętny, chaotyczny, słaba fabuła, brak identyfikacji z bohaterami... Teraz to nawet nie wiem, czy te 6, które dałem, to nie za dużo. Z drugiej strony nie można powiedzieć, że zły. Po prostu - nie powala...

ocenił(a) film na 9
tairh

Jak sie dowiedziales o tym filmie> powiedz mi prosze ?

ocenił(a) film na 6
Szybszy

Nie rozumiem? Jakie to ma znaczenie? Ten film jest powszechnie reklamowany...

ocenił(a) film na 9
tairh

a gdyby nie byl ?

ocenił(a) film na 6
Szybszy

Film o takiej tematyce musiał być. Ale pewnie i tak bym poszedł. Czemu pytasz?

ocenił(a) film na 5
tairh

Mam niestety podobne odczucia. Jednak olbrzymią zaletą tego filmu jest poruszenie tematu nieobecnego w naszej filmografii. To jest naprawdę zastanawiające dlaczego tak późno ktoś się za to zabrał.

ocenił(a) film na 9
dejker

Budzet jak jedeen z czynnikow ale tylko jako jeden

ocenił(a) film na 5
Szybszy

To niczego, niestety, nie tłumaczy. Można było kręcić filmy mniej widowiskowe. Wydaje mi się, że decydująca jest tu świadomość (a raczej jej brak) naszych t.zw. elit kulturalnych. Ich myśli błądzą zupełnie gdzie indziej.

ocenił(a) film na 9
dejker

To tlumaczy najwiecej. Natomiast zgadzam sie, co do swiadomosci łże elit

ocenił(a) film na 9
dejker

Nie wiem czy wiesz ale jestesmy jednym z najbardziej skorumpowanych krajow w europie jesli nie na swiecie, to chyba wiele wyjasnia:)

ocenił(a) film na 5
Szybszy

filmowcy sami sobie przyznają te dotacje na filmy (pisf) i jest jak jest

ocenił(a) film na 9
dejker

zachaczyles o ciejkawy temat wczesniuiej, ale zeszles szybko na manowce nie mam o to do ciebie pteretensji ze walisz ogolnikami, nie musisz wiedziec wzystkiego na rozne tematy tak jak ja nie musze wiedziec o twoich podbojach milosnych

ocenił(a) film na 9
dejker

Po za tym zycie to uklady. Postawilbys sie w obronie kogos przed grupą znajomych. Nie no wiec sam wiesz jak jest:)

ocenił(a) film na 9
tairh

"Film całkiem przeciętny, chaotyczny, słaba fabuła, brak identyfikacji z bohaterami."

Argumenty od czapy, to są takie ogólniki że możesz to sobie pisać pod każdym filmem. Powiedz "a mi się nie podoba" i wyjdzie na to samo.

ocenił(a) film na 9
gacek776

nie gan go bo nie wiesz ile ma lat

ocenił(a) film na 8
gacek776

Tak samo "Siódma Pieczęć" Bergmana - siedzą przy szachach i pieprzą jakieś dyrdymały - #SłabeKino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones