PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440238}
5,3 405
ocen
5,3 10 1 405
You and I
powrót do forum filmu You and I

Nie? Tak też myślałam. Trochę bez sensu jest ocenianie filmu na podstawie zwiastuna.

Co do samego filmu to naprawdę szkoda, że okazał się niewypałem, gdyż z samej sympatii do t.A.T.u. chętnie bym go obejrzała.

ocenił(a) film na 3
koko_PL

No właśnie, nie rozumiem osób, które film oceniają nie widząc go. Dawanie oceny 10/10 dla filmu, tylko ze względu na to, że jest się fanem t.A.T.u. jest według mnie totalnie głupie. Ja ocenię film dopiero jak go zobaczę.

użytkownik usunięty
koko_PL

Heh...a wiesz, że właśnie miałem poruszyć ten temat? :).Sam dałem 10/10, już wcześniej zanim się ukazał miał niezłą ocenę :).Osobiście zmienię swoją ocenę kiedy obejrzę film.Skąd masz takie informację iż okazał się niewypałem?.

po to jest opcja "chcę obejrzeć", żeby z niej korzystać, a nie głosować przed obejrzeniem filmu,

użytkownik usunięty
koko_PL

Heh właśnie dziś mi się przyśnił ten film :).Wiem, że mi się podobał nawet miałem w tym śnie go ocenić na Filmweb :P jakoś 8 albo 9 miałem dać.Nawet rozmawiałem w nim z Julią :).W jej związku źle się działo...ale nie będę tu mówił szczegółów ponieważ do tego są odpowiednie strony.Obudziłem się jakoś równo o 11.

użytkownik usunięty

Jak dobrze pamiętał w tym śnie jej chłopakiem był Parviz.

ocenił(a) film na 4
koko_PL

istnieją torrenty, a Rosjanie lubię wypuszczać filmy do sieci przed ich premierą. słowo.

ocenił(a) film na 3
mtx

Film swoją premierę miał dopiero w zeszłym roku, a ludzie dawali 10/10 o wieeeeele wcześniej. Uwierz mi że w tym czasie nie był on dostępny jeszcze w żadnym miejscu, z torrentami włącznie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones