Anna Guzik

7,0
1 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Guzik

Jej wygrana w "Tańcu z gwiazdami" zadowoliła wielu widzów ale "największa dama" polskiego kina Beata T. jest niezadowolona ;/ stwierdziła że zwalista słowiańska blondyna jaką jest Anna nie pasuje do czrwonego porsche a Justynka jest taka ładna i zgrabna (to nie do końca wiem bo coś mi się obiło o uszy ;p) ale za to w TT opisała publiczność Anny jako bande chamów podczas gdy to znajomi Justyni darli sie i gwizdali podczas występów Anny ;/ ehhh jakby wygrał jej Mateuszek to by napewno wrzystko było OK a nieciekawą musiałą miec mine wczoraj kiedy Ania wygrała You can dance vs taniec z gwiadami ;D Bosakową i Damięckiego dobrali idealnie !!! oboje mają sławną rodzinke więc oboje byli faworytami pani Beatki ;/

Sidewinder

to o zwalistej blondynie powiedział Tomasz Jacyków, taki zwariowany stylista.
a poza tym, to uważasz, że jesli ktos ma kogos znanego w rodzinie to już mu nie wolno robic kariery, nawet jesli ma talent?

Jo_anna

Nie chodzi mi o to że jeżeli ktoś ma kogoś znanego w rodzinie to nie może robić kariery.. właściwie to zwykle denerwują mnie komentarze tego typu.. ale Tyszkiewiczowa wiecznie trzyma kciuki za osoby które mają znane osoby w rodzinie (Mroczek, Kwaśniewska, Damięcki... czy tez Steczkowska) a skoro z Beaty Tyszkiewicz taka dama to powinna zachowac tego typu komentarze dla siebie

użytkownik usunięty
Sidewinder

"Tyszkiewiczowa wiecznie trzyma kciuki za osoby które mają znane osoby w rodzinie (Mroczek, Kwaśniewska, Damięcki... czy tez Steczkowska)"

Przepraszam, a kto jest znany w rodzinie Mroczka? Najwyżej chyba drugi Mroczek.

Beata Tyszkiewicz nie lubi Anny Guzik i dawała temu wielokrotnie wyraz. No cóż, Ania na pewno się tym nie przejmuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones