Bartłomiej Topa

8,2
46 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Topa

Nieźle porobiony był w metrze i w jakimś porannym programie, ciekawe co ładował, bo zioło
to nie było na bank, prędzej jakiś psychodelik :D

androgenius

A mi się wydaje ze facet sobie niezłe jaja robi i to prowokacja

użytkownik usunięty
amaresh

Aż tak dobrym aktorem to on nie jest... ;)

A jednak jest.

sylwiax

ano jest:)

hahah, ale kretyn.

amaresh

Tak, na pewno prowokacja. Chyba nie widziałeś porobionego człowieka. Prawdopodobnie naćpany jakimś dobrym gównem ,ale z drugiej strony na filmiku z metra jego zachowanie przypomina chorego na jakąś schizofrenie. Możliwe ,że coś bierze i ma już od tego schizy i paranoje, które są częste w przypadku długotrwałego brania narkotyków nawet marihuany :/.

bartech1988

"nawet marihuany" to mnie rozmieszyło :] Poczytaj więcej może...
A co do Pana Topy widziałem filmiki gdzie niby jest po "czymś" i rzeczywiście normalne to to nie jest. Na bank jakieś psychodeliki. Pytanie czy z apteki czy od dilera ;)

michael323

nie pisze ze on akurat palil ziolo tylko to byla taka ciekawostka dla tych co uwazaja ze marihuana nie powoduje zadnych skutkow ubocznych i jest lekiem na wszelkei zlo bo dlugie jaranie moze u niektorych prowadzic do chorob psychicznych a on tak wlasnei sie zachowywal mimo wszystko wyglada na to ze zazyl cos mocniejszego :D

bartech1988

Ja wcale nie napisałem, że podejrzewasz go o zapalenie ganji. Wiadomo, że marihuana jak wszystko ma swoje dobre i złe strony. Ale gdyby oczyścić dym z substancji smolistych itp to ganja byłaby zdrowsza od alkoholu bo nie niszczy psychiki tak jak on. W sumie i tak jest. Sam tetrahydrokannabinol nie byłby zły ;)

michael323

Nie "byla by zdrowsza" tylko jest mimo tych rzekomych substancji smolistych. No ale w Polsce tylko huduja gowna i dosypuja jakis szkielek. w USA coraz wiecej hodowli jest organicznych i nikt ci nie dosypie jakiegos gowna do ziola.. Sa vaporizery, ciasteczka, cannabutter, drinki czyli pelen luzik. Nie trzeba palic zeby THC doszlo do organizmu :)

michael323

"gdyby oczyścić dym z substancji smolistych itp to ganja byłaby zdrowsza od alkoholu bo nie niszczy psychiki tak jak on" - bzdury (brak nawet jednych badan naukowych, ktore by to wyraznie potwierdzily) pisane przez zwolennikow marihuany, ktora jest tylko nosnikiem do pozniejszego sprzedawania mocniejszych narkotykow. takie przerozne pseudo-tlumaczenia maja na celu psychiczne usprawiedliwienie sie przed samym soba, ze faktycznie jest sie tylko zwyklym cpunkiem. zglaszam takze do moderacji propagowanie szkodliwych substancji na forum.

ps obyscie nie skonczyli jak topa.

Don_Bugatti

Żal.pl
... , aha i zgłaszam moderacji wypisywanie głupot na Film Web-ie i wprowadzanie ludzi w błąd ;P

michael323

Ja stawiam na ecstasy - zwróćcie uwagę jak zachwycał się kolorami kurtek i kasków, jak wszystkiego dotykał.

kuba001

chyba nie widziales czlowieka na pigulach piguly :D np w metrze za bardzo swirowal cos bardziej bym stawial na jakis dopalacz, moze grzybki lub jakis mocniejszy drug :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
androgenius

Wolę myśleć, że śfiruje, bo przygotowuje się do nowej roli.

sweet_anger

śfiruje ? hahhahaha

sweet_anger

Ja też mam nadzieję, że to tylko przygotowania do roli, bo bardzo lubię Pana Bartka.

PS. świruje, a nie "śfiruje"

ms_Estreicher

Wiem jak się pisze słowo 'świruje'. Niemniej jednak zapis stricte fonetyczny fajniej wyglonda (wygląda) [cool]

sweet_anger

http://www.milanos.pl/vid-60366-Bartek-Topa-nacpany-w-metrze-i-telewizji.html

androgenius

Przeraża mnie fakt, że ktoś za kilka groszy upublicznia takie rzeczy, przecież to też człowiek. Cokolwiek by mu było wideo nie powinno zostać nagrane a tym bardziej upublicznione.

HeatherSweet

Za kilka groszy? Przecież to ktoś nagrał amatorsko a nie jakaś nędzna dziennikarzyna. Umieszczone zostało nieodpłatnie w internecie.

michael323

takie już życie osób publicznych...

androgenius

koorwa facet jest ewidentnie psychicznie chory i to jest dosc smutne. zwyklym ludzkim odruchem jest wspolczucie, a nie pierd#lenie glupot, ze sie nacpal. nienawidze ciemnej holoty. nara.

wielkiznawca

Moim zdaniem ten gościu w programie na żywo był na jakimś mocnym symulancie - amfetamina, metamfetamina albo ogromna dawka kokainy. Jest tak naćpany, że nie czuje mózgu - nie widzicie tego? Typ nie ogarnia ruchów, na pytania odpowiada jakimś bełkotem. Natomiast filmik w metrze to już nie jest "faza" tylko paranoja, czyli długotrwały skutek zażywania symulantów.

androgenius

To dlatego że jest 666 w rankingu. :D

androgenius

nie rozumiem tych wszystkich, dla których ten filmik jest taką sensacją! przecież Topa to świetny aktor, nigdy nie było o nim głośno w rynsztokowych gazetach a teraz przez jeden głupi filmik wszyscy robią z niego świra i ćpuna. Dla mnie ten, kto nagrał en filmik jest zwykłym śmieciem i powinny go za to spotkać konsekwencje prawne.
Ja się na narkotykach nie znam więc nie wime czy faktycznie był na ćpany. Dla mnie jest przerażajaće co się z nim dzieje na tym nagraniu i jeśli to jest objaw choroby to najblizsi aktora powinni mu jak najszybciej pomoc.

wiedzminka7

"Dla mnie ten, kto nagrał en filmik jest zwykłym śmieciem i powinny go za to spotkać konsekwencje prawne." - niby dlaczego? zadne konsekwencje prawne nie maja tutaj racji bytu, gdyz ten pan jest osoba publiczna, ktora w czasie nagrania byla obecna w pelni dostepnym dla kazdego miejscu. prawo nie zostalo tu w zaden sposob zlamane. uwazam, ze przypadki narkomanii powinny byc ujawniane i pietnowane i nie powinno byc zadnej taryfy ulgowej dla znanych osob z ktorych ludzie biora pozniej przyklad. te filmiki to swietne ostrzezenie w dobie krzykow o legalizacje marihuany i dopalaczy.

Don_Bugatti

a widzisz i tu się mylisz. Polskie prawo ma wiele kruczków dzięki którym łatwo niektóre rzeczy podciągnąc pod pewne ogólne zasady. Autor tego filmiku może zostać pociągnięty to odpowiedzialności karnej za zniesławienie a za udostępnienie filmu poprzez środki masowego przekazu może mu grozić bodajże do roku pozbawienia wolności.
Z resztą nikt nie wie czy aktor był faktycznie naćpany czy to przejaw choroby ale nie rozumiem jak nieszczęście drugiej osoby może wzzbudzać aż taką radość wśród innych.

użytkownik usunięty
wiedzminka7

Autor filmiku nie interpretował faktów na niekorzyść Topy, tylko nagrał jego dziwne zachowanie w miejscu publicznym. Jeżeli mógłby zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej to tylko ze względu na ułomne prawo - bo prawa nie złamał.

wiedzminka7

teoretyzujesz i obracasz sie w sferze wlasnych pogladow/domyslow, nie podalas ani jednego konkretnego artykulu ani przepisu.

Don_Bugatti

jak tak bardzo tego potrzebujesz to bardzo proszę: KK art. art. 212 § 1 oraz art .212§2. Nie ja teoretuzuję tylko ustawodawca;]
Na szczęście temat zamknęty bo była to kampania;)

wiedzminka7

ja tu nie widze zadnych pomowien - filmik i tyle, kazdy to interpretuje w swojej glowie.

Don_Bugatti

Wszystkie narkotyki powinny być legalne bo kto chce ćpać ten ćpa (co to za problem zamówić sobie z netu?), a prawda jest taka, że te narzędzia umiejętnie używane mogą nas bardzo dużo nauczyć.

androgenius

http://spynet.pl/index.php?/topic/30-bartlomiej-topa-nacpany-w-telewizji/
tutaj macie filmiki z topą w metrze i tvp1

androgenius

Kampania na rzecz autyzmu.

androgenius

jest nowy film, jak stoi w kolejce w sklepie .... http://www.sadistic.pl/nacpany-topa-vt98951,30.htm#comments

wojtekp14

Jeśli to kampania, jest genialna. Zero kosztów, telefon komórkowy i potęga internetu. Oj Bartuś, już żem się o ciebie martwiła :D

sweet_anger

Koleś świetnie gra dajcie spokój to pewnie kampania reklamowa nawet na 100% :-)

Tamburynek

"Sprawa dotyczy zorganizowanej akcji społecznej, w której pan Bartłomiej Topa wziął udział. Wszystko wyjaśni się już w sobotę 14 stycznia o godzinie 10:00, w programie "Kawa czy herbata?" - mówi nam przyciśnięta do muru Agnieszka Dominiak z Zespołu "Centrum Informacji TVP".

amaresh

i wszystko jasne;)))

amaresh

http://www.plotek.pl/plotek/1,111483,10962186,To_juz_pewne__TOPA_UDAWAL_PIJANEGO _.html

androgenius

To była kampania społecznościowa związana z autyzmem.
http://www.youtube.com/watch?v=2vhqJrEE5_g&feature=player_embedded

MaMich

Nonsens, był naćpany w studiu i metrze, żeby to zatuszować i nie psuć mu kariery natychmiast wcisnęli wam kit. Potęga mediów steruje stadem baranów. Chyba tylko nieliczni tutaj widzą fakty.

użytkownik usunięty
skt84

jednak nie był. http://www.youtube.com/watch?v=2vhqJrEE5_g&feature=player_embedded

Filmik wrzucony 13 w piątek, dzień po wpadce w studiu i w metrze. Nie dziwię się czemu szef Gordon Ramsay nazywa ludzi mapetami :) Zadziwiające jak łatwo manipulować ludźmi...

BTW widziałem go grubo szybciej i zdania nie zmieniłem... Zauważ ile tam od razu komentarzy z podziwem się pojawiło, śmiechu warte.

skt84

widać to ty dałeś się zmanipulować. Wiele osób myli naćpanie z chorobą

lestek190

No i chorzy na autyzm mają poszerzone źrenice... Teraz wiem, że na następnej techno party będą bawić się sami ludzie z autyzmem. A te pigułki które zażywają to tylko lek na dolegliwości.

skt84

Gdzie niby Topa miał poszerzone źrenice? Widzę lubisz sobie wmawiać, żeby wytłumaczyć swoją własną głupotę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones