Gabriel Piotrowski

5,1
155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Piotrowski

Gabriel zagra jedną z głównych ról w tancerzach, a mianowicie - Piotra ;)

forgetting

porażka :/

forgetting

w ycd go lubiłam, ale talentu aktorskiego niestety mu brak...

drug_queen

Oh, please. Niech sobie tańczy, byleby się nie odzywał ;)

jarrowka

Ja też nie jestem fanką jego gry aktorskiej ale... może coś się polepszy ;) W tańcu się jeszcze rozwinął. Jego żona też jest tancerką, pewnie ich dzieci też pójdą w ślady rodziców. Co do "odzywania się ", czytałam wywiad z nim. Zdziwiłam się, żyje otoczony tym całym gwiazdorskim bagienkiem i zepsutymi ludźmi ale ma też dużo poglądów takich trzymających się "mocno ziemi". Nawet fakt że jak miał te 22 lata był żonaty a nie czekał nie wiadomo ile czasu na poważniejsze zobowiązania. I też podziwiam go że nie "szczeka" ciągle na wszelakich "dziennikarzy" donoszących o niby coraz to kolejnych romansach kiedy on trzyma się jednej żony<co dziś u gwiazd rzadkie>. Za to należy mu się szacunek. Ale niech się nie dziwi że dostaje baty za granie w produkcjach Vivy,,, Ok, trzeba za coś żyć ale nie takim kosztem...

Iwona_

on ma żonę ;O ?

forgetting

Tak, uczestniczyła w II edycji You Can Dance, teraz jest blogerką modową

Iwona_

o, jak się nazywa? :)

forgetting

Aneta Gąsiewicz. Wiem że po YCD prowadziła z Alanem Piotrowskim warsztaty(tańczył kiedyś w Fair Play kwadrat, nie wiem czy Alan to nie jest jakaś rodzina Gabrysia)

Iwona_

aaaaa :D

Iwona_

z tą żoną to chyba jakis fake, przeglądam bloga Gąsiewicz i widzę, że ona ma innego narzeczonego

drug_queen

Już jakiś czas temu na oficjalnym fanpage`u Piotrowski chwalił się nią.

drug_queen

mogłabyś podaj jej bloga?:)

forgetting

http://www.fancyicon.com/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones