Gale Harold

Gale Morgan Harold

7,0
746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gale Harold

Uwielbiam go wspaniały aktor....co ja gadam on jest poprostu BOSKI...nawet Apollo tak nie wyglądał..:P:P:P

czupex

No nie? Ten chłopak jest najcudowniejszy... zwłaszcza w Queer As Folk (1 sezonie).... uwielbiam go...

czupex

az ciary przechodzą taki z niego towar...

czupex

Nie przypomina Wam trochę Ashtona Kutchera ? (Gł. w pierwszej serii Queer as folk, potem zrobili już z niego staruszka...)

Duska54

Ponoć jakieś podobieństwo jest, jednak, na mój gust, jeśli chodzi zarówno o warsztat aktorski, jak i seksapil, Ashton może mu polerować obuwie. :)

btw- staruszka? Mnie osobiście najbardziej chyba podoba się jego wizerunek w trzecim sezonie... Choć przyznam, że w piątce charakteryzatorzy rzeczywiście nieco "dali ciała".

Gussness

Ashtona Kutchera???? Nie nie nie! Broń Boze! i fakt...jest cholernie sexowny...prawdziwy facet i najsmieszniejsze ze wlasnie w roli geja taki jest ;) hehe
Jest niesamowity...! nie widzialam jeszcze aktora ktory by rozbudzal obie płcie do czerwonosci i to w roli homosexa :) pokłony Gale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones