Kinga Preis

7,7
27 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

Cholernie mnie drażni.

użytkownik usunięty

I właściwie nie wiem dlaczego. Każdy chyba ma taką aktorkę/aktora, którego nie może znieść bez żadnego konkretnego powodu.

też pewnie bym kogoś takiego znalazła, choć jest to dość głupie. a co do pani Kingi, to dla mnie jest najlepszą aktorką i człowiekiem pod słońcem. no ale są gusta i guściki.

użytkownik usunięty
kaala95

To akurat da się zauważyć:)

:)

Też jej nie trawię. Był z nią kiedyś spektakl o Żołnierzach Wyklętych (z tego, co pamiętam chyba o "Ince") i to jak tam zagrała sprawiło, że ledwie na dupie wysiedziałem przed TV.

Lukas_Art

wszystkim nie da się dogodzić.

kaala95

Popieram. Niektórym się nie podoba, bo nie gra laleczek barbie i nie zachowuje się jak celebrytka.

Mam co do tej Pani całkowicie takie same odczucia jak Ty. Obiektywnie oceniając jest dobrą aktorką, ale kiedy widzę ją na ekranie, automatycznie mam ochotę przełączyć na inny kanał :)

beciarzu

http://www.youtube.com/watch?v=EIbIb7zSujk

markin

jaja se robisz?!!! Kinga w tej piosence powala, ile razy bym jej nie słuchała to ryczę ze śmiechu, świetnie pokazała wiejską bab, ubiór, gestykulacja, miny, jak na polskim przaśnym wiejskim weselu :-)

kasiaosiedmiutwarzach

Ten link już nie działa.
O jaką piosenkę chodziło? :)

ntx

https://www.youtube.com/watch?v=OGBhvSZSmNU :-P

ten kawałek jeszcze bardziej cię wk... ;)
http://www.youtube.com/watch?v=EIbIb7zSujk

użytkownik usunięty
markin

Więc go nie obejrzę. Proste.

Już i tak nie ma czego, bo nie działa:D

Mnie drażni Kulesza.

felicytas

Niesamowita kobieta i cudowna aktorka,uwielbiam ją.

yorka10

Dla mnie jako aktorka nieporozumienie, jak ją widzę w jakimś filmie, mam ochotę zaraz przełączyć.

Pawlovsky

Są gusta i guściki,dla mnie to najlepsza polska aktorka i tyle .

yorka10

Guściki w twoim przypadku:) Odpowiadam prowokacją na prowokację.

Pawlovsky

Ciekawa jestem twojego gustu, aż strach pomyśleć.

yorka10

Nawzajem.

Pawlovsky

Wybacz ja również wolę obejrzeć panią Kingę niźli piękną Żmudę, która jest drętwa choć piękna, Pani Kinga ma niebywałą osobowość prawdziwy wulkan energii, potrafi rozweselić sztywne towarzystwo na galach, no ale wiecznie spiętym ,niezadowolonym z życia Polakom to nie pasuje. Po za tym ma niebywałą charyzmę na każdym polu sobie daje radę czy to jest serial czy film dramat czy komedia, teatr czy piosenka aktorska ona jest znakomita. Szkoda ,że tak dobre aktorki często się ma za nic a zachwyca się kiczem.

monisia54315

Mogę ci podać piękną, mądrą nie drętwą aktorkę. Prędzej ty pokazujesz mentalność Polaków, że jak jednemu się podoba coś, to drugiemu też. Nie uważam , że aktorka musi być piękna.

Pawlovsky

Wybacz ale ja cenię aktorstwo a nie piękne buźki wyjątkiem jest Agnieszka Grochowska Po drugie patrzę okiem profesjonalisty- okiem filmoznawczym i gdybym miała wybrać piękna twarz a zero talentu kontra talent u mnie zdecydowanie wygrywa talent. Co Stanisławie Celińskiej powiesz schowaj się babo? Dla mnie to niedorzeczne. Zacytuję Juliana Tuwima : "Dzisiaj nie ma miejsca na arcydzieła" Niestety coś w tym jest.

monisia54315

nie ma co się kłócić i spierać. kto wie, że Pani Kinga jest aktorką wybitną(i dla mnie również piękną), ten wie.

monisia54315

Przeczytaj ostatnie moje zdanie, a teraz swoją "profesjonalną" opinię, pani "Filmoznawczynio"

Pawlovsky

Ok przepraszam mój błąd przeczytałam ostatnie zdanie na odwrót- tzn ,że musi być aktorka piękna bo i z takimi opiniami się spotkałam. A Kingi będę bronić bo swoją charyzmą czaruje mnie, w komediach bawi w dramatach wzrusza i wbija w fotel jak jej wybitna rola w Domu Złym czy Pod Mocnym Aniołem. Zdaję sobie sprawę ,że nie każdy czuje filmy Smarzowskiego ale do licha do nie jest wina Aktorów oni robią co mogą.

Zgadzam się. Niby nie mam powodu - grywa w dobrych filmach, nie jest celebrytką, ale wystarczy, że ją widzę i już mam ochotę wyłączyć TV.

Podobne odczucie. Filmografia może nie najgorsza, ale oglądanie jej irytuje człowieka i przy tym psuje oglądanie, co wpływa na ocenę filmu...

dla mnie jest rewelacyjna poczawszy od niebanalnej urody az do mozliwosci aktorskich.Ma niesamowity warsztat i wg mnie potrafi zagrac wszystko. Pani Kinga jest niezwykle subtelna i nie mozna dac sie zwiesc pozorom a wlasciwie niektorym rolom.Mam wrazenie ze jest niezwykle ciekawa osoba.

Deanna

W niejednym wywiadzie z reżyserami, dodam że wybitnymi,czytałam że nakręcać z nią film to sama przyjemność.Świetna aktorka,dla mnie numer jeden w Polsce .

też mnie ta baba odrzuca, zdecydowanie ma niewyjściową facjatę. Więc z czym do ludzi (czyt. widzów)?

adam_1909

a ty masz wyjściową facjatę?

Myszkin_filmweb

mama mi mówi, że tak.

Aktorstwo to nie tylko "wyjściowa facjata". Ceniłem ją jako aktorkę dość wysoko. Po roli gosposi księdza Mateusza ceniłem ją mniej. Po roli w reklamie sieci komórkowej w ogóle kobiety nie cenię.

Piramidoglowy

Jej występ w reklamie spowodował, że dla mnie operator owej sieci w ogóle przestał istnieć.

Piramidoglowy

jej rola w ojcu mateuszu to jest coś strasznego. tak tępej i głupiej baby żaden chyba serial nie widział. wiadomo, że preisowa dobrze gra, ale takimi rolami zniechęca do siebie ludzi.

Witam w klubie...

Ej! Mnie też drażni ;P

Mnie nie drażni. Jest znakomitą wszechstronną aktorką, których tak mało.

Mam dokładnie to samo! Mimo, że umiejętności aktorskich nie można jej odmówić.

tez tak mam, drazni mnie jej sposob mowienia, nie wiem.. cos jeszcze "nieuchwytnego"..

Dokladnie, a jednoczesnie isniteja ludzie, ktorzy nie rozumieja, ze to najnormaniejsze w swiecie takie cos i ocenianie fenotypowe ludzi i dorabiaja komus do tego rasiszm albo nietolerancje.

Mnie też drażni! Szczególnie w Ojcu Mateuszu, strasznie irytująca postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones