Martyna Wojciechowska

Marta Eliza Wojciechowska

7,9
270 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Martyna Wojciechowska

Sama zafundowała sobie dziecko i samotnie je wychowuje. Typ egoistycznej kobiety, która
uważa macierzyństwo za swoją prywatną sprawę. Nie można pozwolić na to, aby takie
osoby wskakiwały do domu z telewizora. Jeżeli kogoś to gorszy, to wyrażę się nieco
łagodniej. Miejsce kobiety jest w domu, a nie na rajdach samochodowych. Kto wie. Pewnie
jako samotna kobieta zadaje się na tych wyprawach z różnymi mężczyznami i z nimi
pewnie..., jak nikt nie widzi.

a weź się w łeb pierd... Nie oceniaj ludzi swoją miarą. Może Ty lubisz harować jak głupia kobyła przy garach, ona zatem robi to co robi :D

Właśnie z powodu takich ludzi lub jak wolisz takich poglądów, jak twój vermes, czasami wstydzę się, że jestem obywatelką tego kraju!

Teraz to mnie powaliłeś.
"Miejsce kobiety jest w domu, a nie na rajdach samochodowych." - że niby co?! Koleś mamy XXI wiek. Hello? Średniowiecze zakończyło się jakieś ponad 500 lat temu.

użytkownik usunięty
zdobywczak

Wara od średniowiecza. Co ma do tego XXI wiek? Poza tym to dopiero początek.

Chodzi mi o to, że słowo "kobieta" łączysz tylko z pracami domowymi; niech gotuje, sprząta itp.
Co to za jakieś stereotypowe ograniczenia ze względu na płeć?
Martyna Wojciechowska jest doskonałym przykładem kobiety, która nie boi się "przesunąć swój horyzont".

użytkownik usunięty
zdobywczak

"Przesunęła swój horyzont"? Jej w ogóle odj*ebało.

Odstaw Korwina, on zaraża ludzi swoją niepełnosprawnością.

użytkownik usunięty
BelzeBoobies

Korwin to jeden z niewielu myślących.

Tak, tak, oczywiście, jak każdy, kto prze do władzy.

użytkownik usunięty
BelzeBoobies

A co ci on przeszkadza? Dziś w TV i innych mediach pełno pederastów pokroju Biedronia, Palikot, "Anka" Grodzka, de facto Krzysztof Bęgowski przez większość dorosłego życia, głupawa Mucha i żenująco słaby i żądny władzy Tusk, który chce wywalać z partii za niegłosowanie za ślubami homoseksualistów i lesbijek, ale totalnie lekceważący zły stan gospodarki. Oni, o zgrozo, rządzą.

A mi tam w TVNie mówią co innego.

BelzeBoobies

Gdyby vermes słuchał co Matyna mówi tak na prawdę a nie sugerował się tym co usłyszał o gdzieś tam to by nie gadał takich bzdur! Po pierwsze sama sobie dziecka nie zafundowała bo miała taki kaprys tylko była z facetem i zaszła w ciąże to się często zdarza a to że akurat się rozstali to nic nam do tego, tak wyszło i nie czyni to jej zła matką czy kobietą, a to że lubi przebywać w towarzystwie mężczyzn no halo to przecież normalne, nie ma w tym nic dziwnego. A zarzut typu miejsce kobiety jest w domu to chciałam zauważyć że niestety faceci na tyle się zrobili "babami" że trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce, nie mówie że wszyscy, a Martyna po prostu wzięła życie w swoje ręce i korzysta z niego jak potrafi i daje tym całą siebie i fakt że Marysia ma taką mame to tylko pozazdrościć.

użytkownik usunięty
Sylw19

Niech więc sobie radzi. Tylko że ona znajduje całą masę durnych naśladowczyń. Mam dużo młodszą koleżankę zafascynowaną komandosami i jazdą konną. Jest w tym świetna i świata poza tym nie widzi. Żaden mężczyzna, który nie jeździ, nie strzela, nie wspina się, nie ma u niej szans. Wszyscy uciekają. Ci, którzy z kolei jeżdżą i strzelają, są dla niej za głupi.

Martyna Wojciechowska to celebrytka i z tej roli wywiązuje się bardzo dobrze. To jednak nie jest wzorzec osobowy dla młodych kobiet.

Ty sobie Korwinem buzki nie wycieraj bo on w życiu by się pod Twoimi słowami nie podpisał.

Zgadzam się w jednej kwestii. Wojciechowska to tylko celebrytka i niczego więcej sobą nie reprezentuje.

A jeśli nawet to co, zazdrość Cię zżera, bo nigdy nie zamoczyłeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones