Wojciech Smarzowski

8,2
10 712 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski
tony_rocky_horror

To jest spektakl teatralny

chemas

Dziękuję za informację. A dla ścisłości jest to film zrealizowany w formie spektaklu teatralnego... Jeżeli w dorobku reżysera wymieniona została 'Małżowina' to wybitna 'Kuracja' też powinna być tu wymieniona.

tony_rocky_horror

zgadzam się, doskonałe dzieło!

tony_rocky_horror

tzn, zdaje mi się, że to był teatr telewizji, a one nie są wymieniane w bazie filmwebu
a yak swoją drogą muszę to jeszcze raz obejrzeć

tony_rocky_horror

To samo mnie zastanowiło - dlaczego ani słowa o "Kuracji". Ten "film w formie spektaklu teatralnego" wiele lat temu powalił mnie na kolana. Długo nie kojarzyłam tego dzieła z nazwiskiem Smarzowski. A jak się już dowiedziałam, że on - mistrz - za tym stał to już wiedziałam dlaczego "Kuracja" była tak znakomita!
Z olbrzymią chęcią obejrzałabym raz jeszcze!

Agneska79

Kuracja i Małżowina jest na You Tube

re_

Albo ja nie potrafię szukać, albo... nie potrafię szukać:) You Tube wyszukuje mi tylko fragmenty "Kuracji", Nie pomaga wpisywanie "cały film, "cały teatr" itp. :((

Agneska79

Na YouTube masz 7 10-minutowych części - oglądasz po kolei :)

StigWRC

Aaaa! To tak to! :) Dziękuję bardzo! A nawet ogromnie!

Agneska79

mistrz dobrze zdaje sobie z tego sprawę i tak to oto w najnowszym arcydziele widać nawiązania do małżowiny, a przede wszystkim do kuracji właśnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones