Wojciech Smarzowski

8,2
10 712 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Podawajcie swoje pomysły na scenariusz lub jakieś tematy, które mógłby podjąć Smarzowski.

Mój pomysł to emigracja Polaków w celach zarobkowych, tylko nie w UK, bo był już serial Londyńczycy, którego 2 sezon nota bene reżyserował sam Smarzowski i temat jest trochę przewałkowany. Najlepiej w Holandii, pokazanie tego całego syfu. Przykładowe wątki: samotność, wykorzystywanie Polaków przez swoich rodaków, obrabianie dupy, trawa, opi#%dalanie się w pracy, robienie fuszerki i te sprawy. Byłem w NL i się trochę napatrzałem na to i tamto, spotkałem dużo charakterystycznych osób, które bym widział w filmie, więc asystentem scenarzysty mógłbym być. :) Myślę, że mógłby powstać z tego co najmniej taki film jak Wesele. Nawet tytuł mam "Wiatraki". Krótki, dosadny i nie pretensjonalny jak inne tytuły Wojtka. :)

uploader

Nie wiem czy wiesz, ale Smarzowski ma w planach film o Polskiej polonii w Chicago i oczywiście w USA chce go nakręcić. Ale czy ten projekt wypali to się okaże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones