Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Ale co mi tam.Smarzowski jest genialny ! Utwierdził mnie w tym pokaz "Róży". Widziałem ten film wczoraj i wciąż tkwi we mnie i porusza niezwykle głęboko. "Wesele" i "Dom zły"były wybitnymi filmami, ale "Różą" przebił absolutnie wszystko co dzieje się w polskim (i nie tylko) kinie.

babel1974

Zgadzam się w 100%. "Wesele" i "Dom zły" to były wyśmienite filmy, ale "Róża" to już absolutny geniusz. Doskonały reżyser!

babel1974

Bardzo cenie filmy Pana Wojciecha Smarzowskiego jest w nich to co porusza to co nie pozwala zapomniec, ,Po ogladnieciu filmu "Roza" plakalam, przezywam ten film tak mocno jak kiedys film A. Kurosawy"Rudobrody".
DZIEKUJE. JEST PAN GENIUSZEM.

babel1974

Również zgadzam się, pilnie wyczekuję kolejnych dzieł tego reżysera.

babel1974

Oczywiście że przesadnie (na tym etapie twórczego życia). Może nie tak idiotycznie jak brednie komentatorów sportowych o intuicyjnych i wyćwiczonych zagraniach piłkarskich (to dla mnie szczyt idiotyzmu) ale jednak na wyrost. Już nie mówiąc o konstrukcji "absolutny geniusz".
Smarzowski jest po prostu znakomitym reżyserem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones