Wojciech Smarzowski

8,2
10 710 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

Hej, w jednym z wywiadów z panem Wojtkiem wyczytyłem, że pojawia się na chwilę w każdym
swoim filmie. Udało mi się odnaleźć go w "Weselu" (jeden z uczestniczących w wyścigach
rowerków) oraz "Domu Złym" (stoi w kolejce po wódkę za Środoniem na samym początku). Nie
mogę go znaleźć w "Róży" ani w "Drogówce". Ktoś chętny na pomoc w przeszukiwaniu filmów kadr
po kadrze? Przyczyniamy się do rozwoju ludzkiej wiedzy, gdyż nigdzie w Internecie nie ma
informacji o cameo Smarzowskiego.

Pozdrawiam

djud_pl

On się nieźle kitra, siekiere łatwiej znaleźć, bo podobno tez w każdym filmie się pojawia.

Tomaszi12

siekiera pojawia się wszędzie poza weselem

djud_pl

hmm w sumie to nie wiadomo z czego wojnar dostal w baniak nad ranem w szklarni, moze to była własnie siekiera, chociaz nie widoczna wizualnie

geroj123

siekiera w Róży pojawia się przy scenie łowienia ryb przez księdza, ok. 66 min

maciora14

co do siekiery w Róży
przeciez zabija rudego ruska siekierą..... tego co sie kocha w Rózy

djud_pl

znalazłem :)
martwe ciało na pierwszym planie 1;22:33 w mojej kopii
w sekundowym ujęciu się łachudra ukrył

djud_pl

cholera, to jednak nie on :/ no nie mogę go znaleźć za nic, w drogówce myślałem że będzie w ostatnim ujęciu ale go nie widzę

djud_pl

W "Róży" na 99% to mężczyzna w czarnym kapeluszu widoczny za Dorocińskim, kiedy jest u golibrody.

W "Drogówce" Smarzol siedzi w metrze.

djud_pl

W Rózy jest woźnicą w 12:35 minucie filmu, pozostałe filmy się zgadzają.

djud_pl

a czasami w metrze nie trzyma siekiery?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones