PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 740
ocen
7,7 10 1 11740
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

czyli odcinek pp. Ostrowską i Simlatem jako małżeństwem na zakręcie. Mister S. rzucał
kwestie jakby przystawiono mu pistolet do głowy i miał świadomość że i tak poza bratem
Rydzykiem nikt go nie słucha. Chyba się połapałem na czym polega słabość tej produkcji.
To marne dialogi, bardzo króciutkie, urywane zdania, po których zapada cisza, mająca w
domyśle dać widzowi czas na przetrawienie zawiłości ludzkiego umysłu. Uczestniczyłem w
grupach terapeutycznych, również w seansach one-to-one i wiem, że są one czasem tak
nabuzowane emocjami, że "Bez tajemnic" ma przy nich siłę falującej firanki. Ilona
Ostrowska miała więcej kobieco-fizyczno-bolesnej prawdy do przekazania i przez to była
autentyczniejsza. Żale stolarza mnie nie przekonały, życia nienarodzonego bronił ze swadą
przysypiającego w rogu sali kelnera. Czyli została pani Janda, ciekawe co nam "zapoda"? A
terapeuta - jak to ten terapeuta - swoje dłonie składa jak na reklamie salonu tipsów.

ocenił(a) serial na 6
ptosiek

Nie wydaje mi się by scenariusz był problemem, podoba mi się warstwa tekstowa, jest bardzo odświeżająca jak na polską telewizję. Problemem jest aktorstwo, a konkretniej Radziwiłowicza, w mojej opinii on totalnie się nie sprawdza w tej roli, i z odcinka na odcinek coraz bardziej mi działa na nerwy. Ta jego gestykulacja przypomina mi tych wszystkich polityków pobierających lekcje zachowania u Tymochowicza, i składa się na bardzo nienaturalny całokształt, poproszę odcinki z nim wyciętym.
Też brałem udział w sesjach, i pewien ich wycinek jest całkiem nieźle zarysowany tutaj, ino aktorzy nie potrafią tego oddać, z mojego doświadczenia jest w nich często bardzo dużo milczenia, i miejsca na zastanowienie się (Janda o tym wspominała , że tu trzeba umieć oddać myślenie).
Żaden porządny psycholog, terapeuta, nie będzie wyciągał za język .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones