PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791313}

Black Clover

7,8 1 298
ocen
7,8 10 1 1298
Black Clover
powrót do forum serialu Black Clover

Pierwszy komentarz.

ocenił(a) serial na 9

Po dwoch pierwszych odcinkach nie moge czuc sie zawiedziony. To jednak zbyt wczesnie, by wystawic ocene. Mam nadzieje, ze nie bedzie to kropka w kropke sciagniete z Naruto, bo jak narazie ta przyjazn i rywalizacja miedzy dwojka bohaterow az za bardzo przypomina Naruto z Sasuke. Czekam na dalsze odcinki.

ocenił(a) serial na 9
Snajper85AP

Po 21 odcinkach nie wygląda to jak sytuacja Naruto z Sasuke, oby tak do końca:-)

ocenił(a) serial na 9
Snajper85AP

Ma pewne elementy podobne do fairy tail. Natomiast nie jest to coś negatywnego, wręcz przeciwnie. Z pewnościa duża dawka humoru, świetne walki i silce of life ;) Prosta, lekka fabuła.

ocenił(a) serial na 8
Satrel

obejrzałem wszystkie odcinki do tej pory, w niecałe 3 dni. Zgadzam się z przedmówcą - dużo podobieństw do Fairy Tail i troche do Naruto, ale to nie minus tylko raczej duży plus, chociaż muzyka w FT po prostu ... wymiata. Ogląda się super przyjemnie. Zobaczymy z czasem jak to będzie.

Najlepsza postać to na pewno... Ba-Ha czy jak to się pisze xD

ocenił(a) serial na 8
Snajper85AP

Baaardzo podobne do Naruto. Ciekawe czy Asta będzie miał podobny kontakt z demonem, bo chyba na to się zapowiada.

Snajper85AP

Serial jest bardzo dobry. 110 odc za mną. Wciąż ciekawi. Naruto blisko 100tki to już straszny gniot był, Fairy Tail podobnie nuda nie dało się kontynuować. Mam nadzieję,że Black Clover będzie miał lepsze pomysły.

Snajper85AP

Z przyjemnością bym to sobie obejrzał, ale jestem po pierwszym odcinku i się zastanawiam czy ten Asta będzie przez cały czas zachowywał się jak ADHD, drzeć przy tym pysk na cały regulator?

wilczekstepowy

Początkowo mnie nie zachwycał ten serial, a przez tego Astę nawet irytował, ale teraz gdy już jestem na 52 odcinku to muszę przyznać, że serial robi się coraz lepszy, a i kurdupel jest do wytrzymania. ;)

ocenił(a) serial na 9
Snajper85AP

Jestem juz na bierzaco i powiem krotko... Zakochalem sie w tym anime <3

ocenił(a) serial na 10
Snajper85AP

Ma formę typową dla tego typu anime ale trudno żeby nie wzorować się na Naruto które jest wspaniałe i wszyscy chcieliby coś tak samo fajnego. Black Clover ma wiele ciekawych akcji i postaci. Jest dobry dla osób 12-15 lat tak myślę. Ma super fabułę tylko trudno to polubić... Sama miałam z tym problem bo początek był dziwny... Ale potem bardzo polubiłam. Średniowieczny charakter i magiczne elementy!!! Trochę jak hobbit wersja Naruto! Bardzo lubię To połączenie.. 170 odcinków i naprawdę im dalej tym lepiej. Twórcy bardzo ładnie zrobili dalsze walki... Czasem wieje nudą ale miło się ogląda np jeśli jest pandemia i masz zajęcia i chciałbyś zobaczyć bajkę np w okienku lub po szkole... Od razu lepiej się poczujesz! Akcja jest dynamiczna a odcinków jest ich sporo i są ciekawe a będzie ich jeszcze więcej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones