#BringBackAlice (2023)
#BringBackAlice: Sezon 1 #BringBackAlice sezon 1, odcinek 3
odcinek #BringBackAlice (2023)

odcinek 3

52m
6,0 269
ocen
6,0 10 1 269
BringBackAlice
powrót do forum s1e3

Rehabilitacja

ocenił(a) serial na 9

Najlepszy odcinek z dotychczasowych, w zupełnie innym klimacie niż dwa pierwsze. Dla mnie super, z niecierpliwością czekam na rozwiązanie zagadki. Gdybym miała oceniać grę aktorską, w tym odcinku rola Michała zapada w pamięć. To taki Linda młodego pokolenia - typ aktora, który w roli grzecznego chłopca się nie sprawdzi ( jak Boguś w pewnym sitcomie polsatu, nie pamiętam tytułu), jednak do grania czarnych charakterów idealny. Whatever - kto odpuścił po pierwszym odcinku za bardzo się pospieszył

ocenił(a) serial na 10
indifferent66

zgadzam sie! wreszcie można poznać te dzieciaki

indifferent66

Hahahahahahahaha!!!

ocenił(a) serial na 10
indifferent66

Pełna zgoda! Im dalej tym lepiej :) Czekam na czwarty!

ocenił(a) serial na 4
indifferent66

a ja mam inne wrażenie. Najsłabszy, choć nie odbiega jakoś mocno "poziomem" to jednak cała historia nie posuwa się do przodu i nie rozwija, a odcinków tylko 6. Scena otwarcia z niby włamaniem, jakbym oglądał jakiś Klan, scena przy obiedzie też drętwa.

ocenił(a) serial na 9
Logan87

Dla mnie scena przy obiedzie świetna, Jest drętwa, bo taka miała być. Plastikowy świat bogaczy, wystudiowane zachowania, niezdolność do spontanicznych reakcji i naturalnych zachowań. W tym środowisku każdy kogoś gra, nikt nie otwiera się nawet przed najbliższymi. Czy ktoś zauważył, że w scenie przy stole wszyscy prześcigają się w odpowiadaniu na pytania skierowane do innych? Przypadek, czy może reżyser coś chce przez to powiedzieć? To nie jest takie proste kino jakby mogło się wydawać I może nie jest też przypadkiem to, że ludzie z nizin społecznych, jak Tomek, zachowują się bardziej naturalnie? Może za bardzo filozofuję, ale chyba o to generalnie chodzi w sztuce, żeby próbować ją czytać, nie patrzeć bezmyślnie i jak Tuwim pisał ,, widzieć wszystko oddzielnie - że dom, że Stasiek, że koń, że drzewo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones