PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 288
ocen
6,4 10 1 57288
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Kiedy BrzydUla 2 ???

ocenił(a) serial na 9

Koniecznie twórcy serialu powinni pociągnąć te wątki sagi rodów Dodrzańskich i Cieplaków z udziałem dzieci aktorów z kolejnego pokolenia. Sukces murowany. :-D

ocenił(a) serial na 10
NOTIBOF

Zgadzam się. Już niedługo 10 lat minie od emisji 1 odcinka... Chciałabym zobaczyć dalsze losy bohaterów Brzyduli. Chodzą teraz plotki, ze mą powstać druga część niedługo, ale bez Małgorzaty Sochy... Nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej, bo Violetta, Sebastian, Adam, Pshemko to najlepsze postacie! Każdy był tam najlepszy... Ula, Marek, Paulina, Iza, Ala, Ela, Ania, Maciek, Władek, Ela, rodzice Marka, rodzina Uli... Kontynuacja serialu bez którejś z tych postaci byłaby porażka! Zawsze czekałam też na zmiane Aleksa i żeby wrócili ze sobą z Julią. Tyle wątków jest niedokończonych. Powinna być ta kontynuacja, ale ze wszystkimi aktorami.

ocenił(a) serial na 9
ms1819

Podejrzewam iż z pełnym składem może być problem bo nie wszyscy są dostępni, a prywatnie też wielu się skomplikowały sprawy życiowe. Pshemko rozszedł się z Pauliną i jest sposobność by spłacić włoskich wspólników i firmę prowadzić tylko z polskim kapitałem. :-D

NOTIBOF

Wrzesień 2020! Bez Pshemko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones