PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 273
oceny
6,4 10 1 57273
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Dla mnie Ula cieplak jest nieco dwulicowa. Z jednej strony jest miłą i uczynną dziewczyną, a z drugiej rozbija po kryjomu narzeczeństwo Marka i Pauliny. Jej chwilowe wyrzuty sumienia nie usprawiedliwiają takiego zachowania się wobec Pauliny. Z drugiej strony wiąże się z Markiem, który zachowuje się jak zapatrzony w siebie egoista. Mówi, że Paulina nie powinna go tak podejrzewać, a sam dokonuje o wiele gorszego przewinienia zdradzając Paulinę. Mimo iż lubię ten serial to uważam, że przez puszczanie tego w telewizji może dać ludziom poczucie przyzwolenia na romanse i zdrady w prawdziwym życiu.

pard

Prawda? Taka się wydawała porządna, a jest taka sama, jak każda poprzednia kochanka Marka, albo jeszcze gorsza... Żal patrzeć...

ocenił(a) serial na 10
pard

No dokładnie.Ja nawet nie wiedziałam ze Ula nasza może być taka ,,ostra,, jak na Ulkę że pojdzie z nim do lożka.A Marek to samo mówi zeby go nie podejrzewać a dokonuje o wiele gorszego .Bywa

ocenił(a) serial na 6
angelikakotek5

dla mnie to jeszcze bylo ok do wakacji - bo to jeszcze bylo takie "niewinne" ale teraz Ulka z Markiem (scenarzysci) wg. mnie przesadzili troche - bo można ją naprawdę znielubic za to co robi... :/ (ale jest przystojny... to fakt :P)

pard

Eh zycia nie znasz.. zeby to takie proste bylo. Mnie to w ogole nie dziwi.

ocenił(a) serial na 6
pard

Wg mnie Ula jest pozytywną bohaterką, tylko zaślepia ją miłość, a Marka nie lubię dla mnie był zdecydowanie negatywny.

ocenił(a) serial na 9
panna_x_filmweb

jak ktoś myśli zero- jedynkowo to wszystko jest takie proste. Na szczęście się z tego wyrasta.

ocenił(a) serial na 6
Agamnik

A cóż tam niby skomplikowanego? Przecież to lekki serial komediowy w sam raz na wolne popołudnie i relaks, a nie dramat psychologiczny z pogłębioną osobowością bohaterów, gdzie mielibyśmy się wgłębiać w filozoficzne rozważania o naturze ludzkiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones