PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104036}

Brzydula

Yo soy Betty, la fea
7,1 6 965
ocen
7,1 10 1 6965
Brzydula
powrót do forum serialu Brzydula

Jedyna telenowela

ocenił(a) serial na 8

Którą uwielbiałam. Nawet mój ojciec, który nie znosił brazylijskich, kolumbijskich, wenezuelskich i tym podobnych telenoweli, uwielbiał oglądać ten serial. Jak nikogo w domu nie było, ustawialiśmy timer na video, żeby sobie nagrać.
Brzydula mogłaby wrócić z powrotem na antenę :D

Indian

Oj, mogłaby, mogłaby. Z przyjemnością obejrzałabym jeszcze raz ;)

Indian

he he coś w tym jest! hej a możesz mi przypomnieć kiedy w Polsce leciał ten serial, chociaż rok ?

ocenił(a) serial na 8
Anastazja64

Jeśli dobrze pamiętam, był to 2000 lub 2001 rok, ale głowy nie dam.

Indian

Dzięki:)

Indian

Leci na TVN 7.

wizreal

Ale na TVN 7 jest polska wersja, a tutaj jest mowa o oryginalnej, kolumbijskiej.

kagamixd

Kurczę, racja! Przepraszam, otworzyłem strony o obu serialach naraz:P

wizreal

Nic nie szkodzi, każdemu się zdarzy pomyłka ;)
Może kiedyś znowu ten serial zagości w polskiej telewizji (skoro Puls teraz emituje Zbuntowanego Anioła to i może będzie Brzydula kolumbijska :D)

kagamixd

Powtarzają wiele telenowel, ale jakoś tej nie chcą :(

Lady_Jula

Można zasugerować Pulsowi, żeby coś z tym zrobili. Jakoś 6 lat temu napisałam im e-maila, żeby emitowali stare polskie bajki i po jakimś czasie faktycznie były :D teraz w dobie Facebooka można im napisać, żeby wyemitowali Brzydule i myślę, że odpiszą i zrobią coś w tej sprawie :)

kagamixd

Cieszyłabym się jak dziecko, gdybym zobaczyła oryginalną Brzydule w Tv Puls. ;)

cloe4

Nie tylko w TV Puls. Gdziekolwiek :)

Lady_Jula

Można próbować gdziekolwiek, ale myślę, że TV Puls jest najbardziej otwarte na takie propozycje :)

kagamixd

https://www.facebook.com/events/520416951403823/
https://www.facebook.com/events/853690468013415/

Indian

Zgadzam się!! Jedyna telenowela, którą lubiłam i którą również faceci uwielbiali!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones