PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104036}

Brzydula

Yo soy Betty, la fea
7,1 6 965
ocen
7,1 10 1 6965
Brzydula
powrót do forum serialu Brzydula

W którym odcinku Armando przeczytał pamiętnik Betty?
I w którym była ta scena, gdzie siadł w fotelu i na cały głos krzyknął "Beeeeettttiiiii!!"?
Baaaardzo proszę o odpowiedź kogoś?

ocenił(a) serial na 10
syl_kon

W wersji emitowanej przez TVN były to głównie dwa odcinki zaczął w 160 odcinku po podsłuchaniu rozmowy klanu i chęci obejrzenia zdjęcia Betty i Francuza, potem w odcinku 161 rozczytywał się w pamiętniku ze sceną krzyku "Beeeeeetttttyyyy" i demolką gabinetu, główne czytanie zakończył w odcinku 162, gdzie wywalił Maria z firmy i jak wariat szukał Betty po całym mieście by w odcinku 163 ją znaleźć i zamówić dla niej serenadę.

budzynska1987

Doczekałam się :) Źle szukałam, bo oglądałam dużo wcześniejsze odcinki, a potem się poddałam...
Czyli w oryginalnej wersji może to być w okolicach 140 odcinka pewnie?

Dziękuję!!

ocenił(a) serial na 10
syl_kon

może nawet dalej bo wersja TVN miała 169 odcinków. Jadąc od tyłu to był ślub (ostatni odcinek), zaręczyny (odc. 168), pogodzenie się i rozmowa z Marcelą (odc. 167), rezygnacja z prezesury Betty i odejście z firmy Armanda (odc. 166), serenada i rozmowa w barze (odc. 165), rajd Armanda po mieście i rozmowa z Francuzem w barze (odc. 164), kłótnia z Mariem i końcówka lektury pamiętnika (odc. 163) i sama lektura (odc. 160-162). W wersji z YT, która ma ponoć ok 156 odcinków mogą to być odcinki 148-152. Nie widziałam tej krótszej wersji i nie mogę określić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones