PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104036}

Brzydula

Yo soy Betty, la fea
7,1 6 965
ocen
7,1 10 1 6965
Brzydula
powrót do forum serialu Brzydula
ewerika

Każdy ma inną opinię na ten temat, według mnie osobiście przełomem był odcinek 74/156 czyli tuż przed pierwszą wspólną nocą. Niektórzy mówią o drugiej nocy 82/156. Natomiast sam przed sobą przyznaje się do tego w 108/156.

Vickynella

Myślę, że Armando zaczął się zakochiwać właśnie po tej pierwszej wspólnej nocy. Coś w nim wówczas pękło. To się uwidacznia, kiedy rozmawia o tej nocy z Mariem. Ma świadomość, że wydarzyło się coś wyjątkowego, ale nie potrafi tego zrozumieć.

ocenił(a) serial na 7
Lady_Jula

Też mi się tak wydaje, sam potem mówi, że seks z kobietą tak absolutnie mu oddaną był czymś, czego nigdy nie przeżył.

ewerika

Sorki, po polskiemu pierwsza noc to odcinek 79.
Moje rozdwojenie wynika z tego, że na YT serial jest w 156 odcinkach, a w Polsce i chyba prawie wszędzie szło to w 169 odcinkach.

Vickynella

Jeśli wiesz, to mogłabyś mi mniej więcej wyjaśnić, na czym polega ta inna numeracja odcinków w brzyduli na YouTube?

Wszędzie pisze, że odcinków YSBLF jest 169, a nagle na YouTube jest ich 156 i do tego to trochę jakby inna nowsza edycja, jest parę różnic. Wersja jest tylko po hiszpańsku w HD i HQ, ale ma nieco inne intro pod koniec, oraz zupełnie inne wstawki w przerwie na reklamę, a także ta ilość odcinków. Dlaczego ich jest mniej? Ucięli? Połączyli?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź... ;)

cloe4

Też byłam w szoku na początku jak to odkryłam i zaczęłam się bać, że te na YouTube są jakieś wybrakowane, ale generalnie te, których jest 156 są średnio po 45 minut, a te, których jest 169 są jakoś ok. 30 minut i to mnie trochę uspokoiło. Niestety nie wiem o co chodzi, bo nikt mi do tej pory nie odpowiedział, więc niestety też Ci tego nie wytłumaczę. Faktem jest, że troszkę na tym yt jest powycinane, bo po obejrzeniu całego YSBLF na yt zaczęłam porównywać wersję na kinoman z polskim lektorem i można zauważyć, że na yt nie ma np. sceny z wspomnieniami Marceli tuż po rozmowie z matką Armanda i przed rozmową z Betty w końcowych odcinkach, albo nie ma sceny, gdzie Armando przekonuje piosenkarza do występu na ślubie... z drugiej strony, nie pamiętam dokładnie, ale w wersji z pl lektorem też chyba brakuje paru maleńkich momentów w stosunku do wersji z yt... Sorki za rozpisanie się o głupotach, i tak nie dałam Ci odpowiedzi :(

O jakiej wersji HD mówisz? :O Nigdy nie znalazłam takiej wersji. Chyba tylko z dubbingiem włoskim czy portugalskim taka istnieje. Aktualnie wydaje mi się, że jest tylko YSBLF na kanale Capitulos Romanticos i to nie jest HD. Wcześniej było na innych kanałach, ale oczywiście cały czas blokuiją i usuwają. Mam nadzieję, że tym razem zostanie już tam na zawsze. Ludzie piszą bezcenne komentarze z analizą, a potem wszystko idzie do śmieci :(

Vickynella

A no tak, ta wersja na YouTube nie jest HD, najwyższa rozdzielczość to 360p ale jakościowo jest bardzo dobra. Sorki za pomyłkę. ;)

"Sorki za rozpisanie się o głupotach, i tak nie dałam Ci odpowiedzi :("
To nie były głupoty i dzięki za rozpisanie niektórych brakujących scen Teraz wiem, że w wersji YouTube musieli coś jednak powycinać, choć wersji z TVNu też bym nie porównywała, bo ponoć jest również trochę pocięta, stąd czasami jest w niektórych odcinkach elektroniczny lektor ivona... ;)

cloe4

Postaram się jeszcze dociec, bo szczerze to poddałam się właśnie zobaczywszy, że w każdej wersji czegoś niby brakuje, a już w ogóle wtedy, kiedy zobaczyłam, że np. wersja po portugalsku (o, ona właśnie jest w jakości HD, prawie ;D na pewno najlepszej) ma 194 odcinki na yt :) Więc chaos totalny :)

Vickynella

Wersja angielska z tego co wiem (z wikipedii) ma chyba 338 odcinków, wychodzi na to, że w zależności od wydania taka ilość odcinków... ;)

cloe4

Dowiedziałam się, że dawniej sprzedawano seriale w całości i to już zależało od danej telewizji jak sobie podzieli odcinki :D

ewerika

Mnie też się wydaje, że podczas ich pierwszej wspólnej nocy coś do niego dotarło, tzn. chyba dosłownie chwile przed - ta cudowna przemowa Betty konkretnie go ruszyła i już wtedy, wg mnie, kochał się z nią - a nie tylko "uprawiał seks". Zresztą, jak Lady_Jula napisała - sam nie wiedział, jak to nazwać, kiedy rozmawiał z Mariem. Nie potrafił powiedzieć, co wtedy tak naprawdę sie stało, chyba jeszcze nie dopuszczał tego do swoich myśli.

syl_kon

Po seksulnym kontakcie . powoli to do niegodocierało .

syl_kon

tak

ocenił(a) serial na 10
syl_kon

ma moje zaczęła dla niego znaczyć coś więcej wcześniej niż po pierwszej nocy. bo niby po jakie licho tak się oburzył że ''jego Betty'' kogoś ma? przecież to w niczym mu nie przeszkadzało. była lojalna jak nikt inny. przecież ufał jej bardziej niż Marceli. nawet Calderon uważał że nie ma potrzeby przestać jej ufać tylko dlatego że nie powiedziała że kogoś ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones