PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698875}

Głos serca

When Calls the Heart
7,6 1 254
oceny
7,6 10 1 1254
Głos serca
powrót do forum serialu Głos serca

kiedy 6 sezon

ocenił(a) serial na 10

czy ktos wie kiedy pojawi sie na Netflix???

Joanna_Gora

Jest na fili cc ,ale tylko w wersji english.

Andreaszczecin

Sezon 6 jest już na Netflixie. Tymczasem TVTRWAM wyemitowała pierwszy odcinnek bez Abigail. Szkoda, bo ta postać była bardzo ważna i be niej serial nie będzie już taki sam.

Joanna_Gora

6 sezon od 7 stycznia na TV TRWAM

ocenił(a) serial na 9
rafalblasz

Super wiadomość. Jestem zdziwiona, że szybciej premiera w TV Trwam niż na Netflixie.

agatka641

A co w tym dziwnego? Przecież pierwsze odcinki pojawiły się na Trwam długo przed tym zanim znalazły się na Netfliksie.

ocenił(a) serial na 9
rafalblasz

Ostatnie sezony były najpierw na Netflixie. Nie oglądałam ani jednego odcinka tego serialu w TV Trwam, więc musiały lecieć grubo po premierze.

agatka641

Pierwsze 4 sezony były najpierw na Tv trwam. Dopiero później pojawiły sie wszystkie sezony na Netfliksie. Tylko sezon 5 był najpierw na Netfliksie.

ocenił(a) serial na 9
rafalblasz

Piszesz niestety nieprawdę. Oglądałam 3 sezon z Netflixa i nie było jeszcze premiery tego sezonu w TV Trwam. Trwam zaczęła wyemitować go w październiku 2018, na Netflixie był chyba w maju. Sezon 4 leciał w TV trwam w 2019 roku, na Netflixie wiosną 2018.

agatka641

Pierwszy odcinek 6 sezonu na tvtrwam już za nami. Szkoda, że nie wyemitowano odcinka świątecznego.

Joanna_Gora

A kolejny 7 sezon w ogóle bedzie na netflixie ? Mega zwlekaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones