PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737390}

Get Down

The Get Down
8,0 5 968
ocen
8,0 10 1 5968
7,0 5
ocen krytyków
Get Down
powrót do forum serialu Get Down

Dwunasty odcinek?

ocenił(a) serial na 8

Jest li on? Czy go nie ma? Będzie czy też nie?

trosciak

To raczej pomyłka na filmwebie. Pierwszy sezon zamyka odcinek 11.

ocenił(a) serial na 8
Nethvoy

Tak też mi się wydawało, ale wszędzie (nie tylko na filmwebie) podają liczbę 12... dzięki za odpowiedź...

trosciak

Obejrzałem cały sezon także mam pewność, że 11 odcinek jest ostatnim który wyszedł, ale czy jest ostatnim w sezonie 1? Wszystko po odc. 11 wskazuje na to, że tak, skutecznie zamyka cały sezon, ale przy tym dzieleniu sezonów na połowy i ćwiartki w dzisiejszych czasach... nie wiadomo. Sam nie wiem co sądzić, czy ten serial zasługuje na kolejny sezon? Historia dosyć dobrze sie zamyka, ale dobrze sie ogladało by porzucać tą serie.

ocenił(a) serial na 8
Nethvoy

Zgadzam się, że ten 11-odcinkowy serial zamyka cały zamysł jaki stawiał sobie od początku, a więc bóle porodowe ogólnej kultury hiphopowej. Dlatego kontynuacja serialu byłaby już zamierzeniem na siłę, a należy pamiętać, że jest to obecnie najdroższy serial Netflixa. Ale, jak pokazała mnogość dziwnych decyzji markentingowych, wszystko w lepkich paluszkach księgowych klikających na swych kalkulatorkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones