PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 962
oceny
4,8 10 1 35962
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Taki sam temat założyli już ludzie w przypadku innych gówien made in Poland - pierwszej miłości, klanu i m jak miłość i cieszy się on dużym powodzeniem.
Wpisujcie więc w tym temacie najgłupsze, najbardziej absurdalne i najmocniej oderwane od rzeczywistości wątki i scenki z tego głupawego serialu. ;)

MrJigssaw

Sebastian, świadek koronny, szybko odnaleziony przez Weronikę, biega sobie po Wawie i oddaje nerkę córce.

ocenił(a) serial na 1
Qdom

Trzeba mieć nielichą fantazję, żeby coś takiego wymyślić:)

ocenił(a) serial na 1
MrJigssaw

Wszystko, jedyne co im się udało to niektóre plakaty reszta to dno i 5 metrów mułu.

ocenił(a) serial na 2
Forbidden_Temple

Ryży jako bawidamek i jebaka...Kurde dno i te pokłady muzyczne ... cały serial to kupa.

Kustosz Pan

Już widzę jak taka fajna 40 płaciłaby takiemu pacanowi Danielowi za dymanko, absurdalny wątek.

Danas_fw

otóż to, ten wątek jest posrany totalnie. taki gówniarz to 3 minuty rady nie daje :D

ocenił(a) serial na 7
Holly85

No właśnie, prędzej to on powinien jej zapłacić, a nie odwrotnie :P Poza tym nie wierzę, że jakiś chłopak w jego wieku odmówiłby "zabawy" z tak atrakcyjną kobietą nawet za darmo, a co już mówiąc o grubej kasie za to ;P

Lipstick_92

Już nie przesadzajcie. Ta laska (Agnieszka Michalska) jakąś ekstra dupencją to też nie jest. Głupi że nie wziął, odłożyłby na "coś" lepszego :)

ocenił(a) serial na 7
WielkiSzu

No na pewno lepsza niż on ;P

ocenił(a) serial na 5
Lipstick_92

Mojej mamie się on bardzo podoba...

Gaabs

Gratuluje mamy... A tp czasem nie ociera sie o pedofilie??

ocenił(a) serial na 1
WielkiSzu

Przynajmniej chłopak by sobie poćwiczył , tyle lat a pewnie ciągle na ręcznym jedzie. Ta jego poprzednia dziewczyna raczej nie pozwoliła mu zamoczyć.

accadacca

Ola jest ładna, i chyba nie aż tak cnotliwa.

accadacca

przeciez kochał się z tą asystentką dziekanatu czy kim tam:)

ocenił(a) serial na 1
Qdom

a no tak ,zapomniałem o tym

ocenił(a) serial na 1
Holly85

Oj, to nie kwestia wieku! Są tacy co i za młodu z 3 godziny pociągną bez problemu i tacy, co pomimo wielu lat małżeństwa kończą po minucie

Danas_fw

to byś się zdziwił, kobiety po 40 często mają takich 20 -letnich utrzymanów, chodzi o młode umięsnione ciałko, a ten daniel jest całkiem całkiem umięsniony, na pewno kobietom po 40 by się spodobał

milenasy

jaki?

ocenił(a) serial na 1
Danas_fw

Fakt, wyszłaby na imprezę i od razu by się chetni znaleźli za darmo

Kustosz Pan

Dobre, dobre. Lepszy był jednak wątek parę lat temu, gdy Kamil miał romans z prawdziwą ryczącą czterdziechą :D I zabierał ją na te ich superimprezy, w znanym gronie, przy soczku :D

tweety77

I aktor Kazimierz Mazur (który wydaje mi się bardzo sympatyczną osobą) nieźle wtedy zagrał takiego buntownika z ryjem zakazanym. Wydawało się, że taki blondyn, typ cherubinka trochę, a wyglądał jak diabeł wcielony w tych wątkach. Pyskował, odgrażał się... Słabo pamiętam te wątki, ale pamiętam, że jak na warunki serialowe, gdzie raczej aktorzy kunsztem aktorskim nie grzeszą, to zagrał naprawdę wiarygodnie. Zupełnie inny niż dzisiejszy Kamil.

ocenił(a) serial na 3
Kustosz Pan

Musze sie z Toba zgodzic co dopodkladow muzycznych - co za dno!! W sumie to chyba nie ogladalam niczego z gorzej dobranym tlem muzycznym. Te piosenki z d..y.. Mega rzygi. I mam wrazenie, ze operator kamery to jakis studenciak chcacy sie doksztalcic w materii.. Zle to wszystko. Plus "gra aktorska" Igora..No przeciez toz sie wszystkie noze swiata otwieraja!

sonnentor_filmweb

A nie widziałeś sylwestrw w klanie? Albo pożal się Boże domówki zrobionej przez Olę czy kogokolwiek z klanowej ekipy? Nóż się w kieszeni otwiera :)

MrJigssaw

Nie wiem, czy to absurd, czy raczej wpadka. Chodzi mi o scenę z dzisiejszego odcinka (1673). Po Martę przyjeżdża szef z telewizji i zabiera ją z przed domu na plan programu. Gdy po nagraniu Marta wychodzi z telewizji, ma szalik, którego wcześniej nie miała i inną kurtkę. Oglądam ten serial żeby się wyluzować po całym dniu i nie wymagam od niego zbyt wiele, ale denerwują mnie takie niedopatrzenia.

barbarak76

Standard. Dobre są jeszcze sceny, w których bohater dzwoni do innego bohatera i u tego dzwoniącego jest jasno na dworze, a u odbierającego ciemno :) Jakby był w innej strefie czasowej.

MrJigssaw

Takie seriale ogląda się dla tych absurdów... Bo nie wiem, po co innego ;)
Tutaj również absurd na absurdzie, absurdem pogania... Zawsze tak było. Chociażby:
- Marta znikąd została prezenterką programu w lokalnej tv. Bez studiów i znajomości, bez potrzeby jakiegoś doszkalania się. Jest w tym tak wspaniała i niezastąpiona, że szef osobiście przyjeżdża po nią i prosi by wróciła..
- Podobnie Igor-fizjoterapeuta-dziennikarz, prowadzi jakieś śledztwa, spotyka się z prokuratorem i uzyskuje od niego tajne informacje ;)
- Marta kiedyś została zgwałcona, ale nie pozostawiło to żadnego śladu na jej psychice. Podobnie jak Igor, któremu zmarła dziewczyna (Ania), ale on pamięta najwyżej Maję. Nie żeby trauma zostawiała jakieś ślady w psychice ;)
- Igor miał wypadek i był spraliżowany, ale wyszedł z tego po jakichś dwóch miesiącach.
- W Wawie nie było portalu z informacjami o imprezach, dopiero Daniel i jego koledzy wpadli na ten genialny pomysł...
- Kiedyś trafiłam na powtórkę jakiegoś starego odcinka: aktorka grająca Magdę już występowała w serialu, ale co tam ;)
Absurdem jest też dla mnie, że za taką zamuloną Martą ugania się teraz takie Ciacho, ale ona go oczywiście zbywa. I tak całkowicie zapomni o Januszu za jakieś 20 odcinków...

tweety77

W tym co teraz poruszę może nie tyle chodzi o absurd co o głupotę. Nie wiem czy jest druga tak beznadziejna postać jak Ewa. Uganiają się za nią chłopy, a ona każdego zwodzi, nie jest w ogóle zdecyodwana, konkretna, nie potrafi im powiedziec na czym stoja. Historia z tym kolesiem od ptakow co ja przesladowal, pomijajac fakt, ze byl chory na umysle, niczeog jej nie nauczyla, a ja juz wtedy zostalo jej wygarniete przez Borysa, ze zwodzi facetow i dzwoni tylko jak cos chce. Teraz to samo. Niby Borysa odpycha, a zaraz sie o niego martwi, nagle z nim spi, potem znowu go nie chce i idzie na impreze z dziennikarzem.. Nie wiem co oni widza w tej mimozie;).

malami132

"Nie wiem czy jest druga tak beznadziejna postać jak Ewa."
Marta? :D

tweety77

Mnie ona tak nie denerwuje:) Chociaz faktycznie sytuacja z jej wyksztacelniem i praca jest nieco absurdalna.

ocenił(a) serial na 5
malami132

Ale Marta chyba studiowała dziennikarstwo? Na pewno pracowała w radiu, reportaż na temat grafiti.

Azzurro

A widzisz.. Robiła reportaż o chłopaku którego grał Alan Andersz, right?

Azzurro

z tego co pamiętam to pedagogikę...
taa, i tą prostą drogą dostała się do tv, a teraz jest już taaaką gwiazdą, że szef ją prosi na kolanach by wróciła...

malami132

a z tym Borysem to właśnie inaczej, w moim odczuciu - tu go nie ma przez dłuższy czas, nic o nim nie wiadomo, aż tu nagle zaczyna się znowu kręcić wokół Ewy, nachodzić ją - bo przypomniał sobie, że żyć bez niej nie może!

tweety77

ale jesli kobieta tak kategorycznie mowi, ze nie chce z nim byc (bo w pewnych scenach naprawde byla stanowcza) a on nadal przychodzi, jest wybuchowy, wręcz zadręcza.. to dla mnie ten gosciu nie jest do konca normalny. dobra, ja wiem.. czlowiek zakochany jest zdolny do wszystkiego, klapki na oczach itd, ale jego zachownie jest wrecz obsesyjne i ja je odbieralam za niebezpieczne

malami132

No wiem właśnie. Tak nagle dostał obsesji, tyle czasu się nie odzywał.. Sugerował nawet, że się z kimś spotyka. A tu nagle takie kwiatki ;)
Chociaż... Borys ma swój urok ;) trochę jej się nie dziwię. Dziwię się, że go nie chciała ;/
No i ciekawe, czy Borys jest winny ;p Obstawiam, że nie... Wybroni się, a potem będą żyli długo i szczęśliwie. I znowu będą akcje na kuchennym stole, jak to Ewa lubi ;D

tweety77

Ja już nie do końca pamiętam ten wątek. Pamiętam, że Borys Ewę zdradził, ale jak to się stało, że wtedy razem nie byli... Nie do końca :)

ocenił(a) serial na 7
tweety77

Borys urok? ten ruski pies?

kdbw

ukraiński :P

ocenił(a) serial na 7
tweety77

jeden pies :p

ocenił(a) serial na 1
kdbw

Dlaczego zaraz pies? Ładnie tak?

MrJigssaw

ola niczym martusia z mjm lub marysia z pm- wszyscy ją podrywają

ocenił(a) serial na 5
nie_mam_nicka

największe absurdy?walą w czajnik ,że aż miło, zdradzają na każdym kroku, mają dzieci z własnym szwagrem ale broń boże żeby sobie ktoś zapalił, wszak to sto razy gorsze od notorycznych wybryków łóżkowych??!

bishop_filmaniak

Dokładnie Olka, która każdemu się podoba haha:D a przecież ani to urodziwe, ani mądre.... :D No i Ewka.. tez mnie wkurza.. co do Marty to ja juz cche, aby znalzala sobie jakiegos gacha, bo wkurza mnie to jej biadolenie : "janusz umarł! janusz umar! Nie chce żyć" Masakra..ileż można to oglądać.. no i nowy wątek Igor z Majką, kttóra niesamowicie mnue wkurza....!!!! Igor też... A no i Brzozowski ita ruda małpa, która wyjęła baterie z budzika, po to by spoznil się na spotkanie z żoną.. widac lubi żonatych... masakra... ech.. i wiele wiele innych !! :D

gela1612

Zapomnialam o jednym: wątek studentów... zarówno u Romana, jak i o Olki są przedstawieni jako ci najgoorsi, ktorzy nic nie robia, tylko chleja i imprezuja... masakra!!! A przeciez studenci tacy nie są, zwłaszcza zaoczni....

ocenił(a) serial na 5
gela1612

to ta ruda wyjęła baterie z budzika?a to małpa!:)no ale z drugiej strony to co Andrzej nie ma komórki,nie nosi zegarka, że się wcześniej nie zorientował która jest godzina? kolejny absurd. no chyba, że jest pod aż tak wielkim wrażeniem rudej, że czasu nie liczy ;)

bishop_filmaniak

hahahaa:D nooo:D Było pokazane, jak Andrzej po odebraniu telefonu od żony, powiedział, że musi juz iść, a ta idiotka oznajmiła, że ona naprawde miała włączony ten budzik.. bla bla bla... po czym on wyszedł, a ta wyjęła ten zegarek od Andrzeja, w drugiej chyba ręce miała baterie do niego:D lolD: czy cos takiego:D Chyba, że o czyms nie wiemy i to zrobił Andrzej :D hahah:D w co oczywiscie wątpie..:D W ogóle ten facet jest w tą rude tak zapatrzony jak małe dziecko w nową zabawkę :D co jest żałosne...

gela1612

Watpie aby Andrzej wyjal baterie, to na pewno jej sprawka tylko zastanawia mnie co taka kobieta (mam na mysli cechy jej charakteru, bo ewidentnie jest przedstawiona jako kobieta silna, pewna siebie itp) widzi w takiej ciapie, wiecznie rozkojarzonym i co jakis czas jakajacym sie Andrzejku... Smieszne.

malami132

No może właśnie to, że jest taką ciapą :D i może leci na tego typu facetów:D A do tego jeszcze żonaty ! :D a no i umiał sie jej postawić, kiedy ta się spóźniła... przecież nie był dla niej miły na początku i ujrzała w nim zorganizowanego, mającego łeb na karku, faceta, który ma też tą drugę naturę - pokorny, posłuszyny jak baranek, słudziutki Andrzejek :D heheh:D Chociaż ja go od początku nie lubię.. drażni mnieee!!! Zarówno postać, jak i ten aktor!

gela1612

Mnie takze drazni, do tego jest (przynajmniej w mojej opinii) bardzo kiepskim aktorem. To jest chyba potwierdzenie, ze przeciwienstwa sie przyciagaja.. :P

malami132

Hm... czy jest kiepskim aktorem?? tego nie wiem.. najcześciej jest tak, że seriale nie pokazują w 100% mozliwości aktorskich danych aktorów... powiedzmy taka Renata, w serialu jest mdła..nijaka.. wydaje się, że też gra beznadziejnie.. a w teatrze Wybrzeze w Gdansku swietnie wciela się w poszczegolne postacie.. i az trudno uwierzyc, ze to ta sama osoba, ktora gra taka niepozorną Renatkę ;) wiec chyba nie mozna mowic, ze ktos tam jest kiepskim aktorem:) Ale, że ten akurat aktor wkurza, to fakt ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones