PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810069}
7,3 13 917
ocen
7,3 10 1 13917
3,5 6
ocen krytyków
Pod powierzchnią
powrót do forum serialu Pod powierzchnią

Zbiegi okoliczności

ocenił(a) serial na 5

W pierwszym odcinku liczba zbiegów okoliczności jest zatrważająca - rozumiem, że Płock to nie jest metropolia, ale bez przesady. Są też emocje, a i owszem. Ale czy naprawdę wszystkie nastolatki masowo lgną do starszych panów? Plus za obsadę, zdecydowanie.

jujuga

Mnie też nieco osłabiły te nastolatki lubujące się w starszych panach (w tym jedna zaraz po tym, jak ją napadnięto...), ale doszłam do wniosku, że widocznie twórcy serialu uznali, że tylko o takich nastolatkach mają ochotę pisać, a inne nastolatki są nudne :P
Nie mówię, że takich przypadków nie ma, ale serio... aż dwie? W jednej klasie?

Zgadzam się, że obsada bez zarzutu, chyba nie widziałam nikogo, kto jakoś gorzej by się spisywał w swojej roli. I to głównie obsada sprawia, że będę oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 6
tuczyn

No ta Olka wychowana bez ojca tej drugiej poznajemy tylko matkę może też ojciec zostawił i może stąd taka chętka na starszych... Zdarzają się na pewno takie sytuacje, ale tu jest wszystko skondensowane i wyolbrzymione trochę, bo to przecież serial... Polski serial :)

AnnaDoc

Skoro mówimy o wyolbrzymieniach... Ciekawe, jak wyglądałby film czy serial o szkole średniej nakręcony przez Patryka Vegę :)

AnnaDoc

Nastolatki lgnące do starszych nie są jeszcze tak uderzające jak dyrektor szkoły bez szemrania dający klucze do domku własnej uczennicy, z która za chwile ma romans. A sytuacja kiedy mówi jej, ze widzi z nią swoją przyszłość jest żenująca. Choć zagrana bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 6
Enigma_3

Sytuacja jest dziwna, można ją interpretować jedynie tym, żeby namieszać dziewczynie w głowie, bo potem nie podjął żadnego tematu ani nie dał nawet żonie znaku żadnego o tym, że może czas zakończyć związek. Na pewno wielu jest takich mężczyzn.... I zgadzam się z tym, że Topa gra super.

ocenił(a) serial na 7
AnnaDoc

Nie dał znaku? A co jak rozmawiali ze sobą po "przesłuchaniu" Miłki? Doszli do wniosku, że i tak żyją obok siebie, a on jeszcze dodał, że z taką osobą jak Marta nie da się żyć i właściwie to jej wina, że tak żyją, bo to ona nie potrafi żyć dalej po stracie dziecka. Może to nie było powiedziane wprost "bierzmy rozwód i heja", ale ewidentnie koleś chce zrzucić odpowiedzialność za wszystko na żonę. Też jednak uważam, że małolata jest po prostu dla odmiany, wykorzystuje jej niedojrzałość i naiwność żeby samemu poczuć się lepiej. A Topa gra super, bo przez chwilę sama uwierzyłam w te miłe słowa :D

Kimara

Topa super ale niezręcznie mi go oglądać z tą nastolatką...coś tu słabo z chemią...

Enigma_3

Postać Topy miała w tym co mówi jeden cel- przywiązać Olkę do siebie i dać jej poczucie, że jest ważna i kochana. Kłamał jak z nut, tylko ona była po prostu strasznie głupia. Generalnie ten serial nie jest bardzo realistyczny, ale jednak głupi ludzie na świecie istnieją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones