The Office PL
powrót do forum 1 sezonu

Trailer zdecydowanie nie zachęcał, a raczej zwiastował chałę...

Całe szczęście oszukiwał!

Połknęłam cały sezon w jeden dzień i z chęcią połknęłabym jeszcze jeden.
Wiadome, nie jest to 9/10, wiadome, że poziomem nie dorasta do najlepszych sezonów Office US, ale jeśli podejdzie się do tego serialu nie jako polskiej wersji wyżej wymienionego, a raczej jak do osobnego bytu (mocno czerpiącego inspirację ofc), to jest naprawdę dobrze.
Casting dobry, momentami nawet bardzo (Polak nie przeszarżowuje, a Woronowicz wymiata - aż czuję przez ekran to, jak pachnie starym dziadem xDD), do tego świetne przełożenie pomysłu na polską lokalizację. Jest sporo momentów, gdzie człowiek się uśmiecha, a nawet parska śmiechem, są też oczywiście momenty żenady, od której człowiek dostaje ciarek na plecach.
Jeśli nie ma się na horyzoncie lepszych dzieł do obejrzenia, to zdecydowanie warto się z The Office PL zapoznać, wg mnie jest to mocne 6/10, a niekiedy nawet 7!

SheenaT

Ulga, bo spodziewałem sie masakry. Chętnie obejrzę kolejne sezony byle nie za dużo, bo szkoda psuć ;)

SheenaT

Jak zaczęłam na początku oglądać to miałam przemyślenia pt "czy mnie to śmieszy i mam tak spaczony umysł przez korpo czy innych też", ale okazuje się, że rzeczywiście poziom serialu jest lepszy niż większość się spodziewała :)

SheenaT

Ja też bez rozczarowania. Spodziewałem się żenującej chały i dostałem chałę.

SheenaT

Zgadzam się, dla mnie zdecydowanie mocna siódemka i świetny polski serial komediowy:) szczerze mogę polecić i z chęcią za jakiś czas obejrzę ponownie.

SheenaT

Zgadzam się. Pierwszy odcinek trochę był sztuczny, ale potem się rozkręca. Podoba mnie się, jest idealny na jesienne wieczory :D

ocenił(a) serial na 7
SheenaT

Moja ocena też miedzy 6-7,a niektóre sceny nawet 8-9. Jedna z lepszych ról Woronowicza,lepsza moim zdaniem niż np w "Baby są jakies inne". Jak zobaczyłam,że przynosi kapcie do pracy takie ze straganu z góralszczyzną, to wiedziałam,że muszę dalej oglądać i nie zawiodłam się ,rozkręcał się z odcinka na odcinek :) Inni aktorzy też super dobrani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones