PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764360}
6,4 1 424
oceny
6,4 10 1 1424
Call of Duty: Infinite Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Infinite Warfare

Po 5 Cod'ach z rzędu o przyszłości, trochę się już tego odechciewa.
Mimo narzekań fanów dalej nie ma powrotu do czasów przeszłych lub chociaż teraźniejszości.
Jak widać twórcy wiedzą lepiej od fanów co im się podoba.

Ale mimo wszystko koncepcja "kosmicznych wojen" może być całkiem udana. Ale bądźmy szczerzy, nabiją se forsy odświeżeniem Cod 4 !

Bilet95

Infinite Warfare robią już 3 lata czyli nie mogą poprostu tak tego pomysłu wyrzucić do śmietnika.. a tak dla informacji to jest trzeci CoD w którym są te rzeczy. A COD 4 dodali dlateko bo niektórym to przyszłośćowe COD nie pasuje

spiderpool7

Te rzeczy rozumiem przez "Cod przyszłość".
Części w przyszłości działy się tak.
-Black ops 2 [2025] Wcześniej przyszłości nie było.
-Ghosts [2028] Słabę, fabuła kulała
-Advanced Warfare [2054] Ta część mi się podobała, i to bardzo
-Black ops 3 [2065] Najgłupsza część, zniszczenie serii Black ops

A teraz piąty, Infinite Waarfare [+2065]
Zbyt dużo tych części osadzonych w przyszłości....

Jeszcze po Cod 4 było ciekawie:
- World at War [1940]
- Modern Warfare 2 [współczesność]
- Black ops [1960s]
....
Każda część dawała co innego, fakt faktem, tym razem będzie lot w kosmos, więc chyba się jeszcze przekonam [bo coś nowego] ale naprawdę, bardzo chętnie bym zagrał w jakąś historie z lat 40-tych do 2000. Ucieszyłbym się gdyby twórcy nieszczęsnego Black ops, zrobili następną część totalnie, tak samo jak misje zommbie, oczywiście ze słynną czwórką w rolach głównych, ale w wersji fabularnej, po tym mój mózg by eksplodował. Ale nie będę się na ten temat rozpisywał.

A ten Cod 13, trailer jest marnie oceniany, ludziom się już odechciewa tego klimatu.

ocenił(a) grę na 6
spiderpool7

BO II
AW
BO III
i teraz IW ... To już jest 4 taki Cod ;)

snajper12331

Ghosts dział się 10 lat w przyszłość.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Ale nie było tam jakiejś takiej nowoczesnej future technologii .... Ponieważ było post-apo ...

snajper12331

Co nie zmienia faktu że w przyszłości.
A jak Black ops IV będzie się dziać po apokalipsie w 2099 to też to nie będzie gra o tematyce przyszłościowej ?

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

No zależy ... Bo np. W Ghosts miałeś tak ,że było pokazane przed apokalipsą i w trakcie ... i dopiero ta akcja w trakcie była te 10 lat do przodu ... A technologia wtedy nie poszła jakoś nie wiadomo jak do przodu ... nie było głupiego egzo itd. Masz rację ... to była przyszłość ... Ale nie była tak odległa ani nie była też tak głupia ...

snajper12331

Idąc twoim tokiem myślenia BOII też się nie liczy bo są tam retrospekcje z lat 80-tyh...
Po za tym, nie było żadnej apokalipsy w Ghosts, USA zostało tylko podbite prawie w całości, wiec nie dziwota że poszli na budowanie sprzętu na ilość a nie na jakość.
Gra działa się w przedziałach 2017-2027, była retrospekcja osadzona w teraźniejszości [czyli zapewne rok produkcji gry], więc w zasadzie cała akcja gry dzieje się w przyszłości.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Ale tam już były te różnego rodzaju drony itd. Więc no bez jaj ... mój tok myślenia to logiczny tok myślenia ... więc jak już to BOII jest takie po środku ... Trochę przyszłości ... a trochę przeszłości ...

snajper12331

Nie, bo twierdziłeś że Ghosts się w przyszłości nie dzieje.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Nic takiego nie powiedziałem

snajper12331

"BO II
AW
BO III
i teraz IW ... To już jest 4 taki Cod ;)"

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Ojojojoj ... zapomniałem dopisać Ghosts ... Ale to przypadkiem .... Ale nie powiedziałem ,że nie jest ...

snajper12331

Nie no oks.
Po prostu chciałem sprostować.
To już 5 Cod o przyszłości, fajnie że Battlefield teraz wypuści to o co od 7 lat proszą fani Call of Duty.

https://youtu.be/J8Xi11NsWWs

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Fani CoD'a proszą o WWII ... a nowy Battlefield jest o WWI ...

snajper12331

Fani prosili o IIwś jak i o Iwś.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Mhm ... może .. ja słyszałem tylko o WWII ... i kolejnym Modern Warfare

snajper12331

Wszystko, od XIX wieku do 2016, byle nie znowu to piepszona przyszłość.
Jakby zrobili MW4, to zapewne zniszczyliby serie mw tak jak boIII zniszczyło serie bo.
....
Już nie mówie o tym przeterminowanym silniku....

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Ghosts II też by mogło być ... Tamta część przynajmniej się wyróżniała ... i w ten sposób była ciekawa

snajper12331

Ale w Ghosts brakowało partyzanckiego sprzętu. No i wykonanie było takie se.
Misje które tam były, były "przynajmniej ja to tak odczułem" niewykorzystanymi koncepcjami z MW2 i MW3.

Pamiętam jak się jarałem gdy była plotka o "Iron Wolf", miło to być połączenie Cod 4 z Cod WaW. Fabuła o polowaniu na nazistów. Ale okazało to się plotką....

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Też o tym słyszałem ... Ale co do Ghosts ja mam trochę inne podejście ... Mnie się podobało ...

snajper12331

Ghosts był dla mnie kiepski, akcja na szybko, płytcy bohaterowie, antagonista który jest do niczego...

Mi się podobało AW pod względem fabuły, wątpię aby to studio zabrało się za AW2 po tych wszystkich narzekaniach.
Ale może i to dobrze, pokazali że potrafią.

Bilet95

ludzie kupia ten syf dla MW,chyba ze bedzie tez normalne dostepny.

sil3nt85

Pewnie tą cześć jeszcze kupią, ale ja w przyszłym roku znowu będzie przyszłość za 200 lat z superturbogigateramegakomandosami to będzie bojkot taki.... że jakby to powiedział Spejson że ja#ierdole....

Bilet95

jak na offie jest juz z 2kk unlike:D

sil3nt85

Wiem, na pewno zostaną zapamiętani dzięki temu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones