PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764360}
6,4 1 424
oceny
6,4 10 1 1424
Call of Duty: Infinite Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Infinite Warfare

ah ten hejt

ocenił(a) grę na 8

Śmieszy mnie to, że wiele osób hejtuje tą część bo nie jest oparta na wojnie historycznej czy teraźniejszej. Ludzie ile można? Co część to wojna, wojna, wojna i raz jeszcze wojna. Tutaj jest nowość bo czy mieliśmy możliwość zwiedzać kosmos, planety, latać statkami i atakować kosmiczne bazy? Po za tym kampania jest niezwykle dobra, chwytająca za serce szczególnie na końcu. Jedyny minus jej to krótki czas zabawy. Bawiłam się przy niej niesamowicie i naprawdę chciałabym by ukazała się druga część tego tytułu. Szkoda, ze jest to niemożliwe bo ludzie wolą wojnę która powtarza się już setny raz.

Geeky

Nie jest wykluczone, że nie powstanie choć teraz wydaje się to mało prawdopodobne. Po nowej części drugowojennej wiem że jednak znacznie bardziej wolę części z przyszłości. Są o niebo bardziej interesujące bo kogo nie ciekawi nasza przyszłość? Od Sleghammer za 3 lata chcę Advance Warfare 2 a nie WWII 2. :)

ocenił(a) grę na 8
Geeky

gra bardzo dobra. Advanced ledwo przemęczyłem bo pod koniec nużyła i była za łatwa i monotonna a Infinity to powiew świeżości i jednocześnie powrót do korzeni - misja na ziemi i samotny szturm na dzwonnicę praktycznie cod4

Geeky

tak, wolimy. To nie jest hejt tylko krytyka.

ocenił(a) grę na 7
Geeky

Szkoda, że nie kontynuowali tej serii, bo może w kolejnych częściach dałoby się wykorzystać więcej potencjału drzemiącego w FPS-ie w kosmosie. Ogólnie kampania jest znośna, razi parę głupot (np. dźwięk wybuchów w kosmosie, Kip Thorne mówił, że żadnego dźwięku wybuchu nie słychać podczas eksplozji w przestrzeni kosmicznej), ale ogólnie gra się szybko, lekko i przyjemnie. Wyjątkowo zagrałem z dubbingiem, bo Marcin w roli głównej i nawet polskie dialogi mi nie przeszkadzały. Nie jest to poziom "MW", ale zabawa całkiem-całkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones