PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875819}
6,9 63 286
ocen
6,9 10 1 63286
6,4 33
oceny krytyków
Teściowie
powrót do forum filmu Teściowie

Dorociński i Ostaszewska kontra Woronowicz i Kuna. Zdecydowanie warto zobaczyć to starcie.

adelitas

oj warto warto

ocenił(a) film na 9
adelitas

Cała czwórka genialna

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
adelitas

Kocham ich za to

ocenił(a) film na 7
adelitas

Ta czwórka pokazuje, jak ważne jest porządne aktorstwo. Szkoda, że to dziś jednak rzadkość. Bardziej liczą się targety, budżety i promocyje w kolorowych gazetkach.

ocenił(a) film na 5
Bemowiak

typowy przeciętniak 5 i nic więcej.

ocenił(a) film na 8
karol_336

Okuliści mówią, że łatwiej jest dostrzec belkę w oku innego niż kij we własnej dupie...

ocenił(a) film na 7
karol_336

Uważam, że jak na polską komedię - dobra, do mnie trafia taki humor, pośmiałam :) no i gra Ostaszewskiej - mistrzostwo :) Gdybym miała się do czegoś przyczepić to samo zakończenie, ale ogólnie OK. Ja polecam!

ocenił(a) film na 8
adelitas

rzeczywiście, świetna robota, Ostaszewska dała tutaj z sobie najwięcej, niesamowite było to spojrzenie, po daniu fangi w nos Kunie, "to ja tak potrafię, to ja tak zrobiłam?!" :D

ocenił(a) film na 9
Kasha

Ojciec Pana Młodego o łowieniu ryb w Skandynawii: "No to k... polubi dobrze mu to zrobi !"

ocenił(a) film na 6
adelitas

Cała czwórka super zagrała. Ale Kuna moim zdaniem przeszła samą siebie.

ocenił(a) film na 9
koszmara1_2

Zgadzam się, że cała czwórka super grała, ale dla mnie numer jeden to zdecydowanie Ostaszewska. Rewelacja! Chyba jej najlepsza rola w życiu.

ocenił(a) film na 9
Raul1976

Ostaszewska genialna

ocenił(a) film na 9
adelitas

Oklaski na stojąco. Brawurowo zagrane. 9/10!!!

ocenił(a) film na 8
adelitas

Tak życiowy film, że aż strach. A tak dobrego filmu rodzimej produkcji dawno już nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones