PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857506}
6,3 33 963
oceny
6,3 10 1 33963
5,4 41
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele
ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Z tego co mi wiadomo to lepiej traktować ten film jak osobny tytuł a nie druga część, poza tym - zawsze lepiej zobaczyć film w pełni niż oceniać po zapowiedzi ;)

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

Ostaszewska to dobra aktorka. Czemu koszmarna? Nie umie grać?, brzydka czy jak?:) Nie interesują mnie jej prywatne poglądy, oceniam grę aktorską. Jest ok. Koszmarna to strasznie przygniatająca ocena.

ocenił(a) film na 6
crimson80

Może jej nie lubię dlatego że kojarzy mi się z tym TVN - owskim kółkiem wzajemnej adoracji. Zaznaczam że nie jestem miłośnikiem PiSu i TVP, tylko wkurza mnie że z góry wiadomo co taka Ostaszewska powie na każdy temat. Nie cierpię tej jej poprawności politycznej. Gdyby nagle postępowe stało się chodzenie z gołą du...pą, to pewne że już następnego dnia Ostaszewska powie że z całą rodziną od dawna tak spacerują. ;-)

Chlor_3

Gdzie tu masz Ostaszewską?

ocenił(a) film na 6
PanKracjusz

Faktycznie pomyliłem Wesele z filmem Teściowie w którym występuje Ostaszewska. :-) Dzięki za wytknięcie pomyłki. ,;-)

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

Już myślałem, że pomyliłeś Ostaszewską z Agatą Kuleszą :))
W sumie podzielam Twoje zdanie co do niej. Jeśli chodzi o swoje poglądy i przekonania to jest dość irytująca...ale za to fizycznie i wizualnie jest całkiem ok jak dla mnie. 
Na aktorstwie aż tak się nie znam, ale w niektórych rolach czy scenach, Maja potrafi być pociągająca i podniecająca, jak np. w Pitbullu. Na swój sposób jest interesująca i ma coś w sobie.

Chlor_3

Czyli Twoje opinie na temat filmu są bardzo cenne - oceniasz film po zwiastunie i to jeszcze innej produkcji :)

ocenił(a) film na 8
PanKracjusz

Dzban wypowiada się kompletnie nie na temat...

ocenił(a) film na 10
Chlor_3

Zazwyczaj nie oglądam w ogóle polskich filmów, ale zapowiedź tego jest obiecująca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miki4you

owszem dno szamba to mój chleb powszedni. polibej mi prdel

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miki4you

pewnie troche o tym jest ten film #incepcja

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

szkoda że to pomyłka, bo gdyby to było intencjonalne to całkiem dowcipny i madry trolling ;)

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Koszmarny, to jesteś ty, skoro nie wiesz o jakim filmie piszesz ...co za dzban,...z konfederacji jesteś? To by wiele tłumaczyło ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones