PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857506}
6,3 34 104
oceny
6,3 10 1 34104
5,4 42
oceny krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Przykre jest obniżanie oceny tego filmu przez pseudo znawców, którzy oceniają zanim miał on swoją premierę.
Ci, którzy tak jak ja na szczęście nie sugerują się pustymi, przekłamanymi ocenami zapraszam do kina jeśli tylko mają ochotę.
Według mnie film naprawdę ciekawy, inny niż poprzednie Wesele, bo zahacza dodatkowo o historię, nie polega tylko na uwypukleniu i okazaniu naszych polskich cech jak jego poprzednik.
Smutny bardzo, zmusza do refleksji wszelakich, tego jak traktujemy siebie nawzajem, zwierzęta, dobra materialne.. Ciężkich tematów w tym filmie nie brakuje, ale jeśli ktoś zdawał sobie sprawę, że poprzednie Wesele również nie było komedią będzie raczej zadowolony z tej produkcji.
Ja polecam.

ocenił(a) film na 8
Anka_Ka_fw

Ważny komentarz. Też zauważyłam, że duża część komentarzy pochodzi od osób, które w ogóle filmu nie widział, tylko dla zasady oceniają na 1. Jednak bardziej zaskakuje mnie tak niska ocena recenzentów.

ocenił(a) film na 1
Anka_Ka_fw

Wystawianie dziesiątek przed premierą lub nie oglądając filmu, ah to takie żydowskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones