PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867407}

Wikingowie: Walhalla

Vikings: Valhalla
6,4 9 156
ocen
6,4 10 1 9156
Wikingowie: Walhalla
powrót do forum serialu Wikingowie: Walhalla

Czarna Jarl - czyli następna bzdura Netflixa. Postać z totalnie z dupy i nie przystająca do realiów ówczesnego świata. Normalnie Netflix robi ze mnie rasiste. Niedługo puszczą pszczółkę Maję w swoim wydaniu BLM i LGBT. Wkurza mnie to już bardzo. Nie będę oglądał właśnie za bezmyślne obstawianie ról. Mam już dość tego po ich Wiedźminie.

Mariusz_Leszczynski_2

Nie zwracaj uwagi na kolor skóry aktora lub aktorki tak jak nie zwracasz uwagi na ich wzrost, kolor włosów albo oczu. To nie netflix robi z ciebie rasistę – ty nim jesteś. Trzymam kciuki, że kiedyś dotrze!

qbavoo

Życze dobrej zabawy w ogladaniu serialu o czarnym Popielu.

Mariusz_Leszczynski_2

Dzwoneczek też nie może być czarna, ani Arielka, ani Roszpunka, bo to niezgodne z faktami historycznymi XD

Mariusz_Leszczynski_2

Myślałem że obejrzę bo bardzo podobał mi się serial wikingowie, ale jak czytam że zrobili takie brednie że z czarnego zrobili jarla, to wolę dobrze zapamiętać ten serial i dać se spokój z kontynuacjami

Mariusz_Leszczynski_2

To nie jest serial historyczny. Mogliby latać na smokach i strzelać promieniami z oczu.

ocenił(a) serial na 5
Mariusz_Leszczynski_2

problemem samym nie jest fakt iż czarnoskóra postać była Jarlem tylko fakt że nie została przedstawiona historia prowadząca do tego. Od tak postac po prostu jest bo jest (bo netflix).
W oryginalnych Vikingach jak kobieta miała żądzić to była poświęcona wokół tego cała fabuła a tu rzeczy po prostu się dzieją.
Słabo

coolerss

Powiedzieli jak została jarlem. Na zasadach dziedziczenia. Jej dziadek był jarlem i jako brankę wziął czarnoskórą córkę afrykańskiego wodza. Jej ojciec był tak potężnym wojownikiem, że po śmierci jej dziadka nikt nie odważył jego praw do tronu, tak samo jak przyszedł jej czas została po prostu przez ludność Kattegat uznana za godną. Już w serialu Wikingowie pokazanie jest, że aby przejąć tytuł jarla nie wyzywano go tylko na pojedynek, ale mordowano jego synów, a córki oddawano do niewoli. Hakkan tron odziedziczyła razem z tytułem, bo nikt nie postanowił jej tego odebrać. Kropka, koniec historii. Cała została opowiedziana w serialu...trzeba było słychać.

Mariusz_Leszczynski_2

Z historią wikingów to ma tyle wspólnego co z historią Indian na Jukatanie. Już w 1 odcinku poprzednich Wikingów jarl organizował wyprawę na.... ROSJĘ, która powstała z 500 lat potem. Czysta rozrywka. Bez wymagań i znajomości faktów. Tyle

likus30

Nie na Rosję, a na Ruś Kijowska

Mariusz_Leszczynski_2

A teraz skoro komuś to nie pasuje to od razu piszecie że jest rasistą to wyobraźcie sobie że zrobili by serial o Martinie Luther Kingu i zagrał by go biały aktor

Epic_Seven

A jarl Hakkan to jaka historyczna postać? Wszystkie historyczne postacie z filmu mają zachowany prawidłowy kolor skóry. Zgodny z historią. Hakkan to całkowicie zmyślona postać. Nie istniała toteż mogli ją ukształtować tak jak im się podobało.

ocenił(a) serial na 7
Mariusz_Leszczynski_2

To nie oglądaj niczego

Mariusz_Leszczynski_2

to nie ty jestes rasista tylko cala reszta jest rasowymi lemingami i daje sobie nasrac socjotechnika prosto do pustego baniaka. w normalnych czasach abominacje tego typu nigdy by nie powstaly bo wiekszosc zwyczajnie by nie akceptowal takiego poziomu zaklamania. no ale w swiecie lemingow mozna wiecej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones